5 bin avro ödüllü MOBA araba savaşı turnuvası başladı

5 bin avro para ödülünün verileceği MOBA oyunu yarın başlıyor. 9 Mart 2019 tarihinde başlayacak turnuvalar 1.5 ay boyunca devam edecek. Final günü ise canlı olarak dünya çağında izlenebilecek.


5 bin avro ödüllü MOBA araba savaşı turnuvası başladı 1

2019 yılının ilk 2 ayını geride bırakıp, 3. ayın içerisinde bulunduğumuz bugünlerde turnuva haberleri üst üste gelmeye başladı. MOBA’nın araba savaş oyunu olan Heavy Metal Machines, yeni bir turnuva başlattığını duyurdu. Turnuva kapsamında 2 bin avro ödülün verileceği ise yine oyunun resmi web sitesinde duyuruldu. 2 bin avro para ödülünün olduğu turnuvada arabalarınız yarışacak. Heavy Metal Machines oynamak için bir ücret ödemenize gerek yoktur çünkü oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanıyor ve turnuvaya katılmak içinde para vermenize gerek yok.

TURNUVALAR 1.5 AY BOYUNCA DEVAM EDECEK

Heavy Metal Machines’i adına MLS verdiği turnuvada toplamda 5 bin avro ödül sahibini bulacak. MOBA tarafından piyasa sürülen oyunu hemen bilgisayarınıza indirip oynamak mümkündür. 9 Mart 2019 tarihinde başlayacak olan turnuva 20 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek ve turnuvanın son günü final yarışı olacak. Arabasını iyi süren ve savaştıran oyuncu, büyük ödülün sahibi olacak.

HER ZEVKE HİTAP EDİYOR

5 bin avro paranın dağıtılacağı turnuvada her zevke sahip tatlar olacak. Kişisel hazlara göre tasarlanacak metal yığını arabalar, savaşlarda boy gösterecekler ve hayatta kalmaya çalışacaklar. Turnuvalarda birincilik ödülleri 2 bin avro olacak ve bütün turnuva boyunca 5 bin avro dağıtılacak. Yarışmaya katılmak için ve oyunu ücretsiz oynamak için hemen MOBA resmi web sitesini ziyaret edin.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars yeni oyunu Nisan ayında tanıtılacak fragman ile görücüye çıkacak 5

Star Wars yeni oyunu Nisan ayında tanıtılacak fragman ile görücüye çıkacak

Milyonlarca takipçisi olan Star Wars oyunları, her yıl başarılı bir sonuç getiriyor. Star Wars oyununun ‘Jedi Fallen Order’ adlı yeni oyunu ise çok yakında piyasaya çıkacak. Yeni oyunun fragmanı Nisan ayında görücüye çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.