Anthem daha bir ay olmadan Far Cry’ye darbe yaptı

EA Games tarafından yayınlanalı daha 1 ay bile olmayan Anthem oyunu, en çok satılan oyunlar listesinde ilk sırayı kaptı. Uzun zamandır satışta olan Far Cry’yi tahtından eden Anthem, bugün yayınlanan güncellemesiyle birçok hatayı da ortadan kaldırmış oldu.


Electronic Arts tarafından 22 Şubat 2019 tarihinde tanıtılan ve aynı gün satışa sunulan bir oyun olan Anthem, çok ciddi bir yükseliş gösterdi. En çok satılan oyunlara baktığımızda ilk sırada genelde Far Cry’nin New Dawn serisini görüyorduk fakat daha bir ay bile olmadan Anthem ilk sıraya yerleşti. En çok satılan oyunlar listesinde liderlik koltuğuna oturan Anthem, Electronic Arts firmasını da memnun etti.

HATA DÜZELTME GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

Yeni bir oyun olmasının yanında deneme sürümünün piyasa sürülmesinin sebebi olarak oyunda birçok hata kullanıcılar tarafından Electronic Arts şirketine iletildi. Anthem hata ayıklama güncellemesi ise bugün yayınlandı. Güncelleme konusunda hızlı davranan Electronic Arts, birçok konuda liderliği kapmak için öne geçti.

PLAYSTATİON KULLANICILARI İSYAN ETMİŞTİ

Oyunun PC ve aynı zamanda XBOX versiyonlarında çok ciddi hatalar olmamıştı fakat PlayStation’da birçok donma ve ganimet sorunu dile getirilmişti. Bu sorunlar binlerce PlayStation kullanıcısını isyan ettirdi. Anthem güncellemesi ile bu sorunlar ortadan kalktı Far Cry’yi yerinden ederek oyun birinci sıraya yerleşti.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars yeni oyunu Nisan ayında tanıtılacak fragman ile görücüye çıkacak

Milyonlarca takipçisi olan Star Wars oyunları, her yıl başarılı bir sonuç getiriyor. Star Wars oyununun ‘Jedi Fallen Order’ adlı yeni oyunu ise çok yakında piyasaya çıkacak. Yeni oyunun fragmanı Nisan ayında görücüye çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.