Call Of Duty Mobile sistem gereksinimleri belli oldu

Call of Duty Mobile sonunda gün yüzüne çıkıyor. Unity real-time 3D geliştirme platformunu kullanan oyunun çok oyunculu olarak oynanacak. Android ve iOS platformunda sorunsuz olarak oynayabileceksiniz.


Call Of Duty serisine ait yeni bir mobil oyun geleceği iddia edildi. Yabancı basında geniş yankı bulan bu haber, Türkiye’de Call Of Duty oyuncuları tarafından da heyecan ile karşılandı. Telefonlarda oynanan FPS oyunlarının önem kazanmasından sonra ise oldukça yeni bir dönem başladı. Dünyanın en iyi nişancı oyunu olduğunu söyleyebileceğimiz Call Of Duty serisinin mobil cihazlara geleceği müjdesini verelim.

Call Of Duty Mobile sistem gereksinimleri belli oldu

Call of Duty Mobil versiyonunu oynamak için normal özelliklerde bir akıllı telefonun yeterli olmayacağını en baştan  söyleyelim. Snapdragon işlemci kullanan akıllı telefonlarda 660 serisinden sonraki yonga setlerinin başarılı olacağı söylendi. En az 2 GB RAM desteğinin yeterli olacağı söyleniyor ama biz FPSoyun.com olarak 4 GB’lık bir RAM’in yeterli olabileceğini düşünüyoruz.

Black Ops ve Modern Warfare gibi özel serilere ait haritaların Call of Duty mobil serisinde olacağını söyleyelim. Hemen yukarıdaki videoda zaten haritaları anlamak mümkün olabilecek. Nuketown, Crash ve Hijacked haritalarını görebileceğimiz bu muhteşem oyunda yeni özelliklerinde olacağı tahmin ediliyor. Unity real-time 3D geliştirme platformunu kullanan oyunun çok oyunculu olarak oynanacak.

Call of Duty Mobil oyunun hem Android hem de iOS platformunda sorunsuz bir şekilde oynanabilecek. Oyunun çıkış tarihi henüz net değil ama ücretsiz olacak. Call of Duty Mobile için heyecanlı bekleyiş halen devam ediyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars yeni oyunu Nisan ayında tanıtılacak fragman ile görücüye çıkacak

Milyonlarca takipçisi olan Star Wars oyunları, her yıl başarılı bir sonuç getiriyor. Star Wars oyununun ‘Jedi Fallen Order’ adlı yeni oyunu ise çok yakında piyasaya çıkacak. Yeni oyunun fragmanı Nisan ayında görücüye çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.