Star Wars yeni oyunu Nisan ayında tanıtılacak fragman ile görücüye çıkacak

Milyonlarca takipçisi olan Star Wars oyunları, her yıl başarılı bir sonuç getiriyor. Star Wars oyununun ‘Jedi Fallen Order’ adlı yeni oyunu ise çok yakında piyasaya çıkacak. Yeni oyunun fragmanı Nisan ayında görücüye çıkacak.


Star Wars yeni oyunu Nisan ayında tanıtılacak fragman ile görücüye çıkacak 1

Oyun denince akla gelen en büyük oluşumlardan bir tanesi ‘E3’ için çok az bir zaman kaldı. 2019 yılında yapılacak ‘E3’ etkinliğinde birçok yeni oyun ve oyun konsolunun yanında çok farklı ürünlerde görücüye çıkacak. Herkesin gün saydığı bu etkinlikte tanıtılacak yeni oyunun Star Wars’ın bir serisi olacağı açıklandı. Uzun zamandır iddialar hız kazanmıştı ama Star Wars’ın yeni oyunu ile alakalı çok fazla bilgi sahibi değildik. EA Star Wars resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre yeni oyunun fragmanı 13 Nisan’da görücüye çıkacak.

2019 SONBAHARINDA HERKES OYUNU OYNAYABİLECEK

2018 yılında düzenlen EA etkinliğinde halen geliştirilme aşamasında söylenen oyun olan ‘Jedi Fallen Order’ oyununun Nisan ayında yayınlanacak fragmanı ile birlikte ilk tanıtım videosu yayınlanmış olacak. Konuyla alakalı olarak açıklama yapan Vince Zampella, içerisinde bulunduğumuz 2019 yılının sonbaharında oyunun piyasaya sürüleceğini ve bütün dünya tarafından oynanabileceğini açıkladı.

OYUN HİKAYESİNDE IŞIN KILICI SAVAŞLARI OLACAK

Star Wars’ın çıkacak yeni oyunu ‘Jedi Fallan Order’ hikayesiyle de başarıyı getirecek. Bölüm 3 ve 4 ile hikayelerin birleştirilmelerinden ortaya çıkacak yeni oyunun, gerçek oynayış videosu 2019 sonbaharında çıkacak. Oyunun yapımcı şirketinin CEO’su Vince Zampella’nın açıklamalarına göre oyunda bol bol ışın kılıcı olacak ve oyuncular böylece savaşa girebilecek. Sabırsızlıkla 13 Nisan tarihini bekliyoruz.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu 5

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.