PUBG Mobile oyuncuları turnuva oyunları ile 2 milyon dolar kazanacak

Tencent Games’in açıklamasına göre PUBG Mobile kullanıcılarına göre özel olarak bir turnuva başladı. 2 milyon dolar ödülün dağıtılacağı turnuva 2 sezondan oluşacak. İlk sezonun eleme ve ikinci sezonun ise final sezonu olacağı bütün dünyadaki PUBG oyuncularına duyuruldu.


Türkiye’de ve dünyada milyonlarca oyuncusu olan PUBG Mobile’da yüzleri güldüren haber az önce geldi. 2019 yılında yapılacak bir turnuva ile 2 milyon dolar dağıtılacak. PUBG’nin sahibi olan Tencent Games’in duyurusuna göre toplamda 2 milyon dolarlık ödül havuzunun olduğu PUBG Mobile turnuvasına kayıtlar başladı. Sadece mobil aygıtlardan giriş yapılarak ve yine akıllı telefonlardan oynayarak katılacağınız turnuvada başarılı olduğunuz taktirde 2 milyon dolara kadar çıkan ödüllerin sahibi olacaksınız. Turnuva toplamda 2 sezondan oluşacak ve gerçekten kıyasıya bir rekabet bizleri bekliyor olacak.

İLK SEZON ELEME TURU OLACAK

22 Mart tarihinde başlayacak güz sezonu sadece eleme turu olacak. Takımlar birbirleriyle savaşarak hayatta kalmaya ve çok fazla ‘kill’ almaya çalışacaklar. 22 Mart tarihinde başlayan eleme turunun hemen akabinde ise final sezonu olacak. Bahar sezonu olarak adlandırılan final sezonu ise Temmuz ayında başlayacak. Bu yıl içerisinde sonuçlanacak PUBG Mobile turnuvasında 2 milyon dolardan fazla para sahiplerine ulaşacak.

TURNUVAYA KATILMAK İÇİN KATI KURALLAR VAR

PUBG Mobile turnuvasına katılmak için bazı kuralların olduğu Tencent Games’in web sitesinde duyuruldu. Turnuvaya katılacak grupların, yaşadığı ülkede erişkinlik yaşına ulaşması gerekiyor. Kayıt olması için bu detaylar ciddiye alınacak. Bununla birlikte yine en çok merak edilen detaylardan bir tanesi daha düşük yaşlarda olan oyuncular oldu. En az 16 yaşında olan oyuncular, ebeveyn izni ile turnuvaya katılabilecek. Ayrıca sadece Platin ve üstü rütbeler turnuvaya alınacak. PUBG Mobile oynuyorsanız eğer bu fırsatı kaçırmamak gerekiyor.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.