Ücretsiz Qr Kod Oluşturma


Ücretsiz Qr Kod Oluşturma 1

Qr kod, internet ortamında artık çok aktif olarak kullanılmakta. Bu yüzden qr kod oluşturucu siteler de basit şekilde qr kod oluşturmamızı sağlamaktadır. Qrcode.tc sitesi ise bu hizmeti tamamen ücretsiz olarak veriyor. Qr kod oluştururken link, yazı, email, adres, telefon, sms, whatsapp, skype,zoom, wi-fi vb pek çok bilgiyi kullanarak kendi qr kodunuzu oluşturabilmektesiniz. Üstelik site üzerinden bu işlemi yaparken, qr kodunuzun tasarımında çeşitli değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Renk değişimi, görüntüsü, logo ekleme, çerçeve tasarımı gibi görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Qr kodunuzu oluşturduktan sonra ise dilerseniz kayıt edebilirsiniz. Oluşturulan qr kodunuzu ise ömür boyu kullanabilirsiniz.  Siteyi pek çok dilde görüntüleyebilirsiniz. Bu diller arasında Türkçe`de yer almaktadır.  Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu qr kod oluşturucu Qrcode.tc sitesinden basit şekilde qr oluşturma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz Qr Kod Oluşturma 2

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch'de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu 6

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.