CS:GO Server çalma olayları artık sona erecek

CS:GO çıktığı günden bu yana neredeyse bütün dünya bu oyunu indirmeye başladı. Rağbet gören uygulamada elbette Server çalma gibi sorunlar oldu. Bu durumu ortadan kaldıracak bilgileri bu haberimizde sizinle paylaşıyoruz.


Öncelikle server çalma konusunun tamamen yanlış olduğunu bildirir böyle bir şey yapmamanızı temenni ederim. Bir çok insan server açarak arkadaşları ile birlikte keyifle oyununu oynamaktadır. Oyunu satın aldıktan sonra para vererek sizde server sahibi olabiliyorsunuz. Üstelik öyle büyük paralardan bahsetmiyoruz. Çok düşük ücretlere sizde kendi odanıza yöneticilik yapabilirsiniz. Bu yöntemi serveriniz çalındığında da uygulayabilirsiniz. Bu yöntemin çalışması için tek tek bütün işlemleri yapmanız gerekiyor.

CS GO SERVER KURTARMAYI ÖĞRENİN

1- NoİP sitesine üye olup programı indirin. İndirmeden önce sistem bilgilerinize bakıp 32 bit veya 64 bit olup olmadığını öğrendikten sonra yükleyin. Yükledikten sonra almak istediğiniz serverin panel ip’sini bu uygulamadan sabitleyin. Bu işlemleri yaparken de kendi ip’nizi sabitlemeniz gerekiyor. Sabitledikten sonra bütün işlemleri yapın. İşlemlerin gerçekleşmesi için serverin ip’sini sabitliyorsunuz. Sabitleme işlemini zaten olduğu için tekrar sabitlediğiniz de bir şey değişmeyecektir. Daha sonrada sabitlenen ip’ye şifre koyma işlemi uygulamanız gerekiyor. Şifreleme işlemini yaparken bir dosya açılacak ve sizden koymak istediğiniz şifre istenecektir. Siz şifrele kısmına tıklayıp herhangi bir şifre yazmıyorsunuz. “Kaydet” deyip çıktıktan sonra programı kapatmıyorsunuz. Masaüstü’ne bir program gelecek.

NOT DEFTERİ İLE YAPMAK MÜMKÜN!

Not defteri şeklinde de olabilir. Dosyanın ismi genellikle “password” olur. Bu dosya NoİP dosyalarıyla bağlantılıdır. Herhangi silme işlemi veya isim değiştirme işlemi yapmıyorsunuz. Aksi taktirde işlem başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Dosyanın içini açtığınızda serverin sahibi tarafından ip sabitlendiği için siz sabitledikten sonrada herhangi bir şey değişmediği için serverin şifresi de aynı şekilde sabit kalacaktır. Password dosyası içinde bir şifre olacaktır ve o şifre serverin panel ip şifresidir. O şifreyle sunucunun websitesine girip online panelden serverin ip’sini seçerek panel şifresiyle panele giriş yapabiliyorsunuz ve istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

1 Yorum

  1. Hi, i think that i saw you visited my website so i
    came to “return the favor”.I am trying to find things to
    enhance my web site!I suppose its ok to use a few
    of your ideas!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.