Clash of Clans yeni sürümünü indirilebilir oldu!

Clash of Clans yeni sürümü artık çok daha büyük yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Sizde mobil cihazlarınıza yeni sürümü indirebilir ve hemen akabinde kendi köyünüzü kurabilir ve düşmanlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.


Clash of Clans yeni sürümünü indirilebilir oldu! 1

Clash Of Clans oyunu günümüzde en popüler olan strateji oyunlarından bir tanesi. Diğer strateji oyunlarından farkı ile gündeme gelip istediği başarıya ulaştı. Oyunda bir köy kuruyorsunuz ve saldırılar ile ganimet toplayıp köyünüzü daha üst seviyelere çıkarmaya çalışıyorsunuz. Diğer köy oyunlarından farkı ise saldırıları sizin yönetiyor olmanız. Savunma yerleşiminin de size bağlı olması savaşın kaderinin size bağlı olduğu anlamına geliyor. Clash of Clans gerçek zamanlı bir strateji ve yönetim oyunudur.

Korkusuz klanınızın üyelerinin yaşayabileceği bir köy inşa etmek zorundasınız. Sonra da onları düşman kamplarını yok ederek cesaretlerini göstermeleri için farklı görevlere göndermelisiniz.Oyun birbirinden tamamiyle farklı iki bölüme ayrılmıştır. İlkinde yapılar inşa ederek vatandaşları kiralamak zorundasınız (evet onlara ödeme yapmalısınız),ikincisinde ise yeteneklerini gösterebileceğin gerçek zamanlı strateji savaşları yapacaksınız.Oyun size deneyim ve para kazanacağınız on farklı ünite sunuyor.

DÜŞMAN SALDIRILARINA DAYANMAK ÇOK KOLAY!

Ayrıca önce ve sonra gelebilecek düşman saldırılarına dayanmak için hayati olan her çeşit savunma sistemini inşa edebilirsiniz. Bu oyun ile birlikte artık savaş stratejisi oluşturmak çok kolay oldu. Hepsinin yanında kendi köyünüzü kurmak ve aynı zamanda savaşa katılmak dünyanın en güzel şeylerinden birisi oldu. Eğer sizde Clash Of Clans yeni sürümünü indirip oynamadı iseniz hemen indirin ve yeni sürümün keyfini çıkarın.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu 5

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.