Outlast 2 Full Repack Versiyonu Oyuncuları Sevindirdi

Outlast serisinin en çok merak edilen versiyonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Full Repack versiyonuna ilgi oldukça yoğundu. Binlerce oyuncunun hemen satın aldığı yeni Outlast oyununda Blake sonunda madenleri aşıyor.


Blake Langermann, bir araştırmacı gazeteci ve kameraman ve eşi Lynn, kazadan-topraklarda birlikte çalışmak üzerine dolaşan Supai bölgesinde arasında Son oran çölünde sadece olarak bilinen genç, hamile kadının gizemli öldürülmesi sonrasında ise Jane Doe . Kazadan sonra uyandığında, helikopter pilotunun yakınında çarmıha gerildiği ve eşinin kayıp olduğunu fark etti. Yakınlardaki bir kasabaya gidiyor, burada “Papa” Sullivan Knoth’un bir kült liderinin yakaladığı şapelde Lynn’i keşfediyor. Knoth, Tapınağı Kapısı’nın Cehennemin ağzında olduğunu ve Lynn’in Anti-Mesih’e hamile olduğunu iddia etti. Şapelden kaçıyorlar, ancak Lynn mide krampları çektiğini iddia ediyor.

OUTLAST 2 ÇOK BEKLENEN SERİSİ YAYINLANDI

Blake, Knoth’un kültünden ayrılan Ethan adlı bir adam tarafından kurtarıldı. Ethan, Anna Lee’nin babası olduğunu iddia ediyor, Blake ve Lynn’in araştırmakta olduğu Jane Doe. Knoth’un Tapınak Kapısı’ndaki kadınlara tecavüz ettiğini ve hamile olduktan sonra Anti-Mesih’in bulunduğundan şüphelenilmek üzere idam edilmelerini istediğini açıkladı. Bu kaderi onun için korkan Ethan, Anna Lee’yi kaçmaya ikna etti. Blake, Ethan’ın evinin altında kaldığında, Knoth’un cellatlarından biri olan Marta, Ethan’ın evine girip onu öldürdü ve Blake’i tekrar kaçmaya zorladı. Şapelin tekrar ulaşması üzerine Blake, Val’in Lynn’i Tapınak Kapısı altındaki madenlerde sakladığını işkence yapan bir kafirin öğrenir.

BLAKE SONUNDA MADENLERE ULAŞABİLİYOR

Madenlere ulaşan Blake, Val ve sapkıcılardan kaçmaya çalıştı. Bununla birlikte, Lynn’in tutsak olduğu kafir kampa rastlıyor. Son bir varsanıldıktan sonra, mayınlarda daha derin uyanır ve sapkınlardan kaçar. Maden çıkışında, Blake şimdi ağır hamile olan Lynn’i buluyor. Şafak söndüğünde, ucube yıldırımdan fırtınası kasabayı yoketmeye başlar. Blake ve Lynn, Lynn’in doğum yaptığı şapelin yolunu açıyor. Blake, Lynn’in ima ettiği bir halüsinasyondan bahseden yeni doğan bebeği süpürüyor. Knoth uyanırken Blake’i selamlıyor. Knoth, bütün takipçilerini öldürmek zorunda kaldığını ve Blake’e çocuğu öldürmesini öneriyor. Knoth daha sonra intihar etti. Blake dışarıda yürürken Jessica’nın diz çökmesini ve dua etmesini gösteren son bir vizyonu var.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çukur Dizisi Şimdi Zula`da!

3 sezondur adını zirveye yazdıran ve dünyada farklı coğrafyalarda pek çok ülkede beğeniyle izlenen Ay …

1 Yorum

  1. Wow, this piece of writing is pleasant, my sister is analyzing these things, so I am going to tell her.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.