The Bureau: XCOM Declassified versiyonu ortaya çıktı

The Bureau adıyla piyasaya sunulan yeni keskin nişancı oyununun yeni versiyonu çıktı. Sizde artık kendi silahınız ile XCOM üssüne gireceksiniz ve işte tam bu anda heyecan başlayacak. Bütün detayları ve hikayeyi haberimizde ele aldık.


Büro , takım esaslı taktikleri vurgulayan üçüncü şahıs bir atıcıdır. Oyuncu William Carter ajanını kontrol eder ve her görevde iki ek ajan talimatı verir. Carter böyle, onun tüm ekibi şifa kapağın dışına düşmanları kaldırma ve çağırma gibi çeşitli benzersiz yetenekleri vardır muharebe uçağı . Diğer temsilciler dört sınıfa ayrılır: Komando, Mühendis, Destek ve Yeniden Görev. Her sınıf farklı güç ve silah türlerinde uzmanlaşmıştır. Örneğin, Komando sınıf saldırgan yetenekleri ve uzmanlaşmıştır tüfekleri Mühendisi sınıfı dayanıyor ise, kara mayınları , otomatik taret ve kullanımı shotguns . Carter ve ekibi misyonlar sırasında daha fazla deneyim puanı kazanırken,

XCOM DECLASSİFİED YENİ OYUNCULARIN KEŞFİ OLDU

Zamanı önemli ölçüde yavaşlatan “Battle Focus Mode” (Battle Odak Modu) girildiğinde, oyuncu aracılarını taktik pozisyonlara taşımak ve sınıfa özgü yetenekleri etkinleştirmek için emir verebilir. Ajanlar özelleştirilebilir kıyafetler, silahlar, ekipman ve yeteneklere sahiptir. XCOM’da olduğu gibi Düşman Bilinmiyor , Carter çok fazla hasar alan ajanları canlandıramazsa öleceklerdir (değişken zorluk seviyeleri, düşürülmüş ajanların yeniden canlandığında savaşa hazır hale gelip gelmeyeceğini veya değiştirilip değiştirilmeyeceğini de belirler) Ajanlar görev sırasında ortaya çıkacaktır). Ölüm ajanları oyunun geri kalanında ölürler.

KESKİN NİŞANCI OYUNU TÜM KADRO İÇİN KULLANILIYOR

Oyun boyunca, oyuncu sırt çantası şematiği ve yabancı silahları toplayabilir ve bu da tüm kadro için kullanılabilir hale gelir. Her sırt çantası, onu giyen ajan için benzersiz bir bonus sağlar. Örneğin, Sharpshooter Paketi kafa vuruşunda bir hasar, Guardian Pack ise saldırılardan gelen hasarı azaltır. Bu teçhizatlar, bir görev öncesinde veya her bir görevde bulunan İstasyonların Yeniden Yerleşiminde değiştirilebilir.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.