CS:GO Mobil İndirmek Artık Mümkün Olacak

CS:GO mobil versiyonu ile birlikte artık savaşa katılmak mümkün olacak. Eğer sizde oyun oynamak istiyorsanız mobil CS:GO versiyonunun çıkmasını beklemek zorunda kalacaksınız.


Half-Life’den sonra sıra sıra gelen Counter-Strike serileri Valve’nin vazgeçilmezi oldu. 1998 yılında çıkarılan Half-Life oyunu bütün dünyada oynanması üzerine Valve şirketi oyunu geliştirmeye aldı. O günden bu yana geliştirilen Half-Life, Valve’nin bir çok oyunu halen Half-Life üzerine kurulu. Sadece CS serisi değil Left 4 Dead gibi serilerde de Half-Life denendi fakat CS’de olduğu gibi ilgi görmedi. Bunun üzerine Valve CS üzerine yoğunlaştı. O kadar serisi çıkmasına rağmen halen CS 1.6 serisi daha çok oynanmaktadır.

CS GO MOBİL OYNAMAK MÜMKÜN OLABİLİR

Valve şirketinin CS serisinden sonra şuan için en son çıkardığı Global-Offensive versiyonu tüm dünya tarafından oynanmakta. Güzel paralar kazanan Valve ücretsiz versiyonu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Zaten böyle bir şey mümkün olsaydı oyunu paralı alan kullanıcılara büyük haksızlık olurdu açıkcası. Oyunun ücretsiz versiyonu internette mevcuttur. Fakat oyunu ücretsiz oynarken online olarak bağlanamıyorsunuz. CS GO ‘nun yapımcıları büyük güvenlik sistemi geliştirmiş. Online üzerinden kişi hesabı ile bağlantılı çalışan sistemi kırmak neredeyse imkansız. Diğer serilerine göre geliştirilmiş mod seçenekleri, efekleri ve sesleri GO’yu vazgeçilmez kılıyor.

MAÇ SONRASINDA HERKES ÖDÜL KAZANIYOR

Oyunda silah, kıyafet gibi size ait ekipmanlarınızı özelleştirmek mümkün. Bunları GO Shop üzerinden ücretli bir şekilde yapabilirsiniz. Hatta düello sonucunda GO’nun verdiği hediye sandıklardan çıkanlardan da yapabiliyorsunuz. İyi oynayanı düşünen sistem yapılmıştır. GO’nun ücretsiz versiyonu hakkında düşüncemiz olumsuzdur. İleride daha gelişmiş versiyonlarından sonra bir ihtimal ücretsiz olabilir fakat şuan için olumsuzdur.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

5 Yorumlar

  1. Gercekmi indircez

  2. Güzel oyun indirin

  3. nasılyapyınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.