Minecraft Ücretsiz Paket Nihayet Geldi!

Minecraft ücretsiz paketi ile birlikte artık sizde çocuklarınıza eğitici bir oyun öğretebileceksiniz. Çevrimiçi veya internetsiz oynanabilecek olan Minecraft ücretesiz paketindeki detayları bu haberde ele alıyoruz.


Yaratıcılık sınıfında yer alan aslında simulasyon olarak satışa sunulan bu oyun çıkalı yıllar oldu. Oyunun tasarımcıları oyunu satışa çıkarmadan önce satıp satmayacağı konusunda çok endişelilerdi. Oyun beta haliyle satışa sunuldu ve oyunda ne ses vardı ne de güzel hd görünüme sahip efekt. Oyun çıktıktan sonra reklam yapmak gerekiyordu ki oyunu keşfetsinler. Bir kaç indirmeden sonra iyice yaygınlaşan Minecraft, tam sürümüyle tekrar satışa sunuldu.

MİNECRAFT’IN ÜCRETSİZ PAKETİ TANITILDI

İlk zamanlar tam olarak ne yapması gerektiğini bilemeyen Minecraft şirketi, bir kaç satıştan sonra yeni sürümlerine geçti ve kullanıcılar tarafından gelen yorumlar daihlinde oyunu geliştirmeye aldılar. İlk günden bu güne geliştirilen oyun gittikçe yeni özelliklere kavuşuyor. Yaratıcılık konusunda geniş bir imkan sağlayan Minecraft, bu özelliğiyle çoğu insan tarafından tercih ediliyor. İlk zamanlarında belirli bir hikaye üzerine kurulu değildi ve bu yüzden şirket ne yapması gerektiğini bilmiyordu.

OYUN BÜYÜK İLGİ GÖRMEYE BAŞLADI

Büyük ilgi görmesi sayesinde oyun kendi çapında bir kitle oluşturdu ve bu kitleyi tutmayı başarabildi. Oyuna daha sonradan gelen yeni karakterler sayesinde oyunun hikayesi de kendi kendine gelişmiş oldu. Hatta bir kaç yazılım şirketi de sadece bu oyun için hikaye üzerine kurulu modlar geliştirerek Minecraft şirketi dahilinde iş ortaklığı yaptılar.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.