Turkmmo Forum Büyümeye Devam Ediyor!


Turkmmo Forum Büyümeye Devam Ediyor! 1

2009 yılında yayın hayatına başlayan Turkmmo Forum`u  2,3 milyon üyesi ve 20 milyondan fazla yazılan mesaj sayısıyla her geçen gün büyüyerek yoluna devam ediyor. Özellikle Metin2 konusunda yoğun takip edilen Turkmmo, Valorant, Pubg Mobile, Knight Online, Silkroad gibi oyunları oynayan oyuncular tarafından da ziyaret edilmektedir.  Oyun geliştirme konusunda da pek çok paylaşım yapılan sitede, pvp server kurulumlarıyla ilgili pek çok paylaşım yapılmakta ve kullanıcıların açtıkları konulara yardımcı olunmaktadır.

Oyun pazar alanı kategorileriyle de kullanıcıların oyunlardaki karakter, yang ve hesaplarını satmasına veya satın almasına imkan veren sitede, ayrıca 2. el oyun konsolları vb ürünlerin ilanları da açılmaktadır. Ek olarak bazı ücretli oyun hilelerinin de ilanları yer alıyor.

Turkmmo portal kısmında ise günlük güncel haberlere yer verilmektedir. Özellikle oyun haberleri, espor, teknoloji, inceleme, sinema ve benzeri içerikler de yer almaktadır. Turkmmo anasayfasında günün önemli gelişmelerini takip edebilir, kısa ve akıcı yazılmış haberleri okuyabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem yapılan çeşitli etkinliklerle oyunlara ait ödüller, oyun bakiyeleri vb ödüller de dağıtılmaktadır.

13 yıldır yayın hayatına devam eden Turkmmo sitesini üye olmadan da takip edebilirsiniz. Eğer forumda tartışmalara katılmak ya da diğer üyelere yardımcı olmak istiyorsanız ücretsiz olarak siteye üye olmanız yeteridir.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pubg Mobile UC En Ucuz Nasıl ve Nereden Satın Alınır ? %100 Güvenli UC Satın Almak! 5

Pubg Mobile UC En Ucuz Nasıl ve Nereden Satın Alınır ? %100 Güvenli UC Satın Almak!

Pubg mobile, hala en çok oynanan mobil oyunlardan biri. Sürekli gelen güncellemelerle oyuna eklenen yenilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.