Garry Mod 2017 incelemesinde yeni modlar ortaya çıktı

Garry Mod oyunu ile birçok zevkli modu bir arada görmek mümkündü. 2017 yılıyla birlikte Garry Mod’a çok daha fazla mod geldi. Zombi ve mühendislik gibi modların arasında en çok sevilen mod askeri mod oldu. Garry Mod askeri mod hakkında merak edilen her şeyi detaylı olarak anlatıyoruz.


Garry Mod oyunu çıktığından bu yana birçok mod ile kullanılıyordu ama yeni nesil modlar artık oyuna entegre edildi. Geliştiriciler tarafından yapılan en önemli modlar arasında elbette askeri modlar var. Yeni nesil bir inceleme yapmayacağız ama sizlere Garry Mod oyunun 2017 versiyonunun detaylarını anlatacağız. Yeni modlar ile artık çok daha kaliteli bir hale gelen oyunun modları arasındaki askeri mod ile sizde ekibiniz ile savaşa gidebiliyor ve siper kazabiliyorsunuz. Askeri modun yanında mühendislik gibi birçok bölümün olduğunu anlamak mümkündür.

ZOMBİ VERSİYONU BİLE YAYINLANDI

Garry Mod deyince aklınıza çok basit şeyler geliyor olabilir ama burada ele alınması gereken konulardan bir tanesi oyunun zombi modudur. Zombi World olarak geçen yeni oyun modu 2017 yılında ortaya çıktı. Dünya tarafından şiddetle tavsiye edilen modda aksiyon ile korku birleşiyor ve ortaya muhteşem bir zevk çıkıyor. Bu modda zombiler size saldırıyor ama siz oyunun online olması sayesinde takım arkadaşlarınız ile kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz ve hayatta kalırsanız oyunu kazanan oluyorsunuz.

Yukarıda gördüğünüz gibi askeri modu size göstermek istedik. Askeri modda her oyuncu farklı bir silah alıp farklı bir role girebiliyor. İsterseniz keskin nişancı ve yine isterseniz komutan olabiliyorsunuz. Bu takım içerisindeki görev dağılımına bağlıdır. Oyunda piyade eğitimi de verilmektedir. Yani eğer asker olmak istiyorsanız istediğiniz birliğin eğitimine katılıyor ve asker olma yolunda büyük adımlar atıyorsunuz. Hangi ülkenin askeri birliğinden olmak istiyorsanız seçim yapmakta özgür bırakılıyorsunuz.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

53 yaşındaki Toyota Corolla’nın 2019 fiyatı açıklandı

Toyota'nın 2019 yılına özel olarak hazırladığı ve 12. nesli ile karşımıza çıkan bir model olan Corolla, hibrit seçeneğiyle de Türkiye'de satışa çıkacak. 4 ayrı versiyonu olan Toyota Coralla, 95 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla sahibine ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.