Hyundai NFC destekli dijital anahtar kullanmaya başlayacak

Hyundai 2020 yılında dijital anahtar sistemini kullanmaya hazırlanıyor. Güney Koreli devin kişiye özel dijital anahtar sistemiyle araçlarında devrim yapmaya hazırlandığını söyleyelim. Detaylar haberde..


Güney Koreli otomobil devi Hyundai, yeni bir teknolojiye giriş yapıyor. Hem ekonomik hem de orta segment araç kategorisine oldukça ciddi rekabete giren firma, dijital anahtar dönemine giriş yapıyor. NFC destekli yeni anahtar sistemini sadece lüks markalarda değil, Hyundai markasında da görmeye başlayacağız.

Dijital destekli anahtar sistemiyle birlikte kapıları açabilecek, arabayı çalıştırabileceğiz. Şuan için akıllı telefonlarımızda bulunacak Hyundai uygulamasıyla sadece bunları yapabileceğiz. Yakın zamanda NFC desteğiyle birlikte araçlarımızı parka edebilecek yada park yerinden çıkarabileceğiz.

Bununla birlikte aracın tek bir sahibi olmayacak. NFC desteği olan herhangi bir akıllı telefonda Hyundai uygulamasına giriş yapabilen herkes, aracı çalıştırabilecek ve kullanabilecek. Kişiye özel olarak ayarlanan dijital anahtar ile koltuk ayarı, direksiyon konumu ve aynalar otomatik olarak ayarlanacak.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat’ın ezber bozan modeli Egea’nın spor modeli Bursa’da üretiliyor

Büyüme konusunda İstanbul'a yetişen Bursa'da üretilen Fiat Egea modelinin spor versiyonu ortaya çıktı. 136 bin TL başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak olan Fiat Egea Sport, farklı tasarım anlayışı ve yakıt tasarrufu ile kullanıcısının tüylerini diken diken edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.