Live For Speed S2 ile pistte tozu dumana katacaksınız

Live For Speed ile gelen pistte yarış anlayışı artık yeni seri ile bambaşka bir yere taşınıyor. Sadece yarış arabaları değil gündelik hayatta kllandığımız araçları da piste çıkarabildiğimiz Live For Speed S2 yayınlandı. Oyunun detayları sizi tam anlamıyla çıldırtacak.


Live For Speed S2 ile pistte tozu dumana katacaksınız 1

Gelişmiş fizik motoruyla satışa sunulan LFS fps oyunu bir çok konsol seçenekleriyle oynayabiliyorsunuz. Oyun otomobil üzerine kurulu ve bir çok araç seçeneğiyle oynayabilmeniz mümkün. LFS için özel olarak geliştirilen Tweak programını satın alarak bir çok ayar değiştirerek aracınızı geliştirebilirsiniz. Örneğin oyuna başlangıç otomobiliniz 1600litrelik motoru varken siz bunu 5000litrelik motor şeklinde değiştirebiliyorsunuz. Bu seçenekleriyle LFS’yi tercih sebebi oluyor tabii ki.

LFS oyunu geliştiricileri oyunu tasarlarken ve geliştirirken bir çok yöntem ile çalışıyor. Kendilerinin geliştirdiği fizik oyun modunda aracın lastiklerinin ısısından yolda hızla giderken rüzgardan etkilenmesi gibi bir çok gerçekçi fizik modu mümkündür. Bu seçenekler oyuncuya uzun süreli keyif verirken aynı zamanda gerçekle birebir aynı olmasından dolayı sürüş kabiliyetimizi geliştirmektedir. Aracın hızla virajda girdiğinde neler yapabileceğini nasıl toparlamanız gerektiği şeklinde öğrenim sunmaktadır. Bu seçenekleriyle LFS oyunu vazgeçilemez olmazsa olmazlar sınıfında yer alabiliyor.

ÜCRETLİ DEMO VERSİYONU PİYASAYA ÇIKTI

LFS oyunu şu an ücretli Demo şeklinde de indirebilirsiniz fakat bu sefer araç seçenekleriniz ve pist seçenekleriniz sınırlı olacak ama yine de online serverlara girebileceksiniz. İlla para vermek istemiyorum ama yine de bütün seçenekleri istiyorum diyorsanız internet üzerinden arama yaparak oyunun ücretsiz versiyonlarını bulabilirsiniz ama biz FPSoyun ailesi olarak ücretli olan versiyonu almanızı öneriyoruz. Hem yapımcıların bu oyundan para kazanması hem de bilgisayarınızda herhangi bir virüs ortamı ile karşılaşmamak için ücretli versiyonu tercih edin. Live For Speed ile pist sizi bekliyor.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

53 yaşındaki Toyota Corolla'nın 2019 fiyatı açıklandı 5

53 yaşındaki Toyota Corolla’nın 2019 fiyatı açıklandı

Toyota'nın 2019 yılına özel olarak hazırladığı ve 12. nesli ile karşımıza çıkan bir model olan Corolla, hibrit seçeneğiyle de Türkiye'de satışa çıkacak. 4 ayrı versiyonu olan Toyota Coralla, 95 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla sahibine ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.