The Division 2 güncelleme boyutu tam 100 GB olacak

PlayStation kullanıcılarını sinir küpü yapacak The Division 2 haberi az önce geldi. Ubisoft’un açıklamalarına göre The Division 2 güncellemesi PlayStation konsollarda tam 100 GB olacak. SONY ve Ubisoft açıklamalarını ele aldığımız haberimizde detaylara da yer verdik.


The Division 2 güncelleme boyutu tam 100 GB olacak 1

Ubisoft’un en çok güvendiği ürünlerinden birisi olan The Division 2 oyunu hakkında yapılan son dakika açıklaması birçok oyuncuya ‘yok artık’ dedirtti. Oyun daha henüz piyasaya çıkmadı fakat bu halde bile bütün dünyada gündem konusu oldu. The Division 2 oynamak isteyen kullanıcıların, oyun konsollarında 100 GB’lık bir boşluk yaratması gerekecek çünkü oyun güncellemesi PlayStation ürününde 100 GB bir yer kaplayacak. XBOX ve Pkullanan kullanıcılar ise 50 GB bir güncelleme boyutu ile karşı karşıya kalacak.

UBİSOFT RESMİ AÇIKLAMA YAPTI

Ubisoft’un resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre oyun hem dijital platformlarda hem de DVD’de yaklaşık olarak 100 GB’lık bir boyuta sahip olacak. Grafik değerlerinin FPS oranını zorlayacağı oyunun bu kadar büyük bir boyuta sahip olması ise halen akıl erdiremediğimiz bir gelişme oldu. Ubisoft, güncellenecek olan oyun olan The Division boyutunun PlayStation’da 100 GB olduğunu söylerken, SONY boyutun yanlış olduğunu ve güncellemenin diğer platformlarda olacağı gibi yaklaşık olarak 50 GB olacağını söyledi.

BATTLE ROYALE SEKTÖRÜNE GİRMEYEN KALMADI

Dünya üzerindeki büyün oyun yazılımı şirketleri artık hayatta kalma oyunu temalı oyunlar icra etmeye başladılar. Ubisoft ise bu trende uydu ve The Division 2 ile Battle Royale kategorisine giriş yaptı. Oyunun fiyatı belli değil fakat 15 Mart 2019 tarihinde piyasaya çıkacağı biliniyor. İlk etapta sadece oyun konsollarında oynanabilecek.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.