Monster Stoklar Ne Zaman Yenilenir?


Monster Stoklar Ne Zaman Yenilenir? 1

Kaliteli ve uygun fiyata bilgisayar almak isteyenler için Monster marka bilgisayarlar hep ön planda olmuştur. Fakat markaya olan yoğun talep ve Monster stoklarının çabucak tükenmesi oldukça büyük bir sorun teşkil ediyor. Monster almak isteyenler için stokların ne zaman yenileneceği büyük merak konusu.

Monster, Focus Bilgisayar’a ait masaüstü, dizüstü ve PC bileşenleri üreten yüksek performanslı bir uluslararası markadır. Fiyat performans konusunda kullanıcıların ilgisini hep üzerinde bulundurmaktadır. Uygun fiyata kaliteli bilgisayar almak isteyenlerin bir numaralı adresidir. Fakat bilgisayar kullanıcılarının stoklar sebebiyle beğendikleri bilgisayarları almaları sorun teşkil etmektedir.

En Çok Takip Edilen Monster Modelleri

  • Abra (A5, A7)
  • Tulpar (T5, T7)
  • Semruk S7
  • Markut
  • Huma

Abra A5 ve Abra A7 serileri genellikle oyuncuların tercih ettiği ve stokları en çabuk biten Monster’lar. Uygun bütçeye kaliteli performans vermeleri tercih sebebi. Genelde almak istediğimizde karşımıza gelince haber ver butonu çıkıyor. Peki gelir mi?

Genellikle Monster modellerinde son 1 yılda üretilen modellerin stoklarının yenilendiğini görürüz. Bu da ancak modeldeki talebe bağlı. Genellikle stokların yenilenme süresi 2 ila 4 hafta. Fakat modellerin bazıları hiç yenilenmiyor.

Bir modelin stokları 4 hafta içerisinde yenilenmediyse tekrardan gelmesini beklemeyin. Muhtemelen tekrar satışa sunulmayacaktır ancak yenilenmiş ve güçlendirilmiş versiyonu ile karşınıza çıkacaktır.

Monster Stoklar Neden Yenilenmiyor?

Bunun nedeni modelin eski olması olabilir. Monster genellikle piyasaya sürekli yeni modeller sürüyor. Gelişen bilgisayar teknolojisinin gerisinde kalmak istemiyorlar. Diğer firmalarla olan rekabetten dolayı üretim endüstrilerini hep yeni modeller üretmek için kullanıyorlar.

Çünkü eski modelleri tekrardan üretmek zaman ve maliyet kaybı. Seri üretim makinalarını eski ürünleri üretmek için tekrardan çalışmak yerine piyasadaki rekabette var olabilmek için hep yeni modeller üretmeye odaklanmış durumdalar.

Eski Modeller Yerine Monster Yeni Modeller

Bilgisayar alırken performans, fiyat, marka ve kalite çok önemli. Doğru bilgisayarı seçmek için oldukça iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Monster bilgisayar kullanıcıları için çoğu zaman doğru bir tercih olabiliyor.

Monster’larda hemen hemen her bütçeye uygun kaliteli bilgisayar modeli mevcut. Bu sebeple eski modelin çıkmasını beklemek yerine bütçenize uygun yeni bir model almak daha mantıklı olabilir.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı 5

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.