Steam kış indirimlerini bugün resmen başlattı

Steam geleneksek kış indirimlerini başlattı. Bazı kış indirimleri bu akşam saat 21.00’a kadar devam edecekken bazı indirimlerin yeni yılda da devam edeceği söyleniyor. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi bu haberimizde paylaştık.


Steam üyelerinin takip ettiği kış indirimleri bugün başladı. İndirime giren oyunlar arasında ilgi ile takip edilen PUBG oyunu var. Sadece PUBG değil aynı zamanda birçok pahalı oyuna kış indirimi resmen geldi. İndirimlerin uzun bir süre devam edeceği söyleniyor ama yine de oyunları almak isteyenlerin ellerini hızlı tutmasında fayda var. Konuyla ilgili olarak söylememiz gereken önemli şey ise Türkiye saati ile indirimlerin saat 21.00’a kadar devam edeceğidir. Bu saatten sonra herhangi bir indirim söz konusu olmayacak.

YÜZDE 75 İNDİRİMİ GÖREN HESABINA PARA ATIYOR

Steam’de devam eden indirimlerin üstüne birde kış indirimi eklenince ortalık karıştı. Bazı oyunlarda tam yüzde 75’lik bir indirim söz konusu oldu. 20 Aralık’ta, yani sadece bugün geçerli olacak indirim için saat 21.00’a kadar vaktiniz var. Oldukça uzun bir zaman aralığı ama tekrar söylemek gerekirse elinizi çabuk tutmakta fayda var. 10 liranın altında oyun bulmanın bile mümkün olduğu indirim gününde PUBG ve CS:GO oyunu en çok satılan oyunlar arasına giriş yaptı.

KIŞ İNDİRİMLERİ TAMAMEN YENİ YILDA BİTECEK

İndirimler hakkında sizlere söylemek istediğimiz en önemli şey oyunlara göre indirim gününde bazı oyunların yeni yıla kadar indirimli olacağıdır. Bazı oyunlarda ise indirim söz konusu bile olmadı. Örnek vermek gerekirse CS:GO halen indirime girmedi ve 77.50 TL fiyat etiketi ile satılıyor. PUBG oyunu ise şuan indirimde ve indirim halen devam ediyor. Güncel fiyatlar için Steam’e bakmakta fayda var.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.