Battle Royale modu CS:GO’nun fiyatını tavana çıkardı

Yıllardır milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan CS:GO oyununda yeni bir mod aktif edildi. Battle Royale modu çıktığı günden itibaren oyunun güncel fiyatının 70 liranın üstüne çıktığı görüldü.


PUBG oyunun çıkmasıyla birlikte birçok oyunda hayatta kalma modu aktif bir hale getirildi. Oyuncular isterlerse tek başına isterlerse de ekip olarak hayatta kalma yarışına girebiliyorlardı. Özellikle yeni neslin çok ilgi gösterdiği hayatta kalma modu bir hayli takip edilen bir şey oldu. Bununla birlikte CS:GO oyunu için yeni ve aynı zamanda oldukça eğlenceli bir hayatta kalma modu aktif hale getirildi. Oyunda bu hayatta kalma moduna ise ‘Battle Royale’ ismi verildi. Battle Royale modunda oyuncular direkt olarak oyuna girebiliyor ve ekip olarak hayatta kalma moduna giriş yapabiliyor.

BÜTÜN MAÇLAR SADECE 10 DAKİKA SÜRÜYOR

Oldukça büyük rütbeye sahip oyuncular bile çok kısa süre içerisinde hayatta kalma modunu oynamaya başlayabiliyorlar. Oyunların bu kadar eğlenceli ve aksiyonlu bir hale gelmesi için ise hayatta kalma modu sadece 10 dakika sürüyor. Tıpkı en büyük rakip PUBG oyununda olduğu gibi CS:GO’nun hayatta kalma modunda da oyun daralmaya başlıyor. Bunu oyuncu sayısına göre belirlemeyen Valve şirketinin yetkilileri Battle Royale modu için oyunculara sadece 10 dakika veriyor. Oyun haritalarında hava bombardımanı gibi özelliklerde var.

OYUN FİYATI 70 LİRANIN ÜSTÜNE ÇIKTI

Merak edilen detaylardan birisi ise elbette oyunun fiyatı oluyor. Oyunun güncel fiyatı şuan 70 liranın üstüne çıktı. Oyunu daha önce çok ucuza alan Steam hesabı sahipleri halinden memnun bir hale geldiler fakat yeni CS:GO oyunu alacaklar 70 liranın üzerindeki Steam liste fiyatı için pek memnun değiller! Oyunun fiyatının bu kadar yüksek olmasının sebebinin ise yeni gelen bir mod olan ‘Battle Royale’ sebebiyle olduğu tahmin ediliyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.