Yerli marka Monster Notebook ciddi bir satış oranı yakaladı

Yerli marka Monster Notebook satışları bir hayli artmaya başladı. Dizüstü bilgisayar satışlarının artış gösterdiği bugünlerde Monster Notebook satın almak en iyi tercih oluyor. Üstelik yerli markamız Monster Notebook oyun açılmayan bilgisayarlarda paranızı iade ediyor.


Türkiye’de elektronik aygıtların el yaktığı günlerde yerli markaların tercih edilme oranında da ciddi bir artış söz konusu oldu. Araştırmalara göre yabancı bir markanın dizüstü bilgisayarını satın aldığınız fiyat ile yerli bir markanın dizüstü bilgisayarını çok daha iyi özelliklerle satın alabiliyorsunuz. Ciddi bir oranda indirimler ise elbette bala kaymak dökmek anlamına geliyor. Yerli markalardan olan Monster Notebook bu alanda en çok bilinen markalar arasındadır. Oyun bilgisayarı anlamında şuan yerli veya yabancı olarak ülkemizde pek fazla rakibi yoktur. Üstelik yerli marka Monster Notebook çok değişik bir kampanya ile yıllardır karşımıza çıkıyor.

AÇAMADIĞI OYUN OLURSA TAMAMEN İADE YAPILIYOR

Monster Notebook satın alırken dikkat edilmesi gereken konular arasında aslında iade yada değişim gibi şeyler bulunuyor. İşte bu sebeple yerli marka satın almanızda fayda var. Monster Notebook mağazalarında hem teknik ayarlar, hem bakım hem de satış yapılıyor. Aldığınız oyun bilgisayarlarında sadece oyun değil aynı zamanda mühendislik için gereken çizimleri yada benzer şeyleri yapabiliyorsunuz. Bu ciddi oranda bir kar sağlıyor çünkü fiyatlar yabancı piyasaya göre bir hayli düşüktür. İlgi çeken ve yıllardır devam eden kampanyada satılan bilgisayarların açamadığı bir oyun olursa paranız tamamen iade ediliyor.

YENİ NESİL DONANIM PAKETLERİ İLE GELİYOR

Monster Notebook avantajları arasında ise elbette donanım avantajı var. Oldukça yüksek donanımların takıldığı bilgisayarda çok ciddi bir performans akışı var. Üstelik performansına güvenen yetkililer az öncede bahsettiğimiz gibi bilgisayarların açamadığı herhangi bir oyun olduğunda gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra paranızı iade ediyor. Son nesil işlemciler ile birlikte yeni nesil teknolojilerle yapılmış olan donanım bilgisayarı tam anlamıyla bir canavar yapıyor. Sizde yerli marka Monster Notebook satış oranlarını ciddiye alın ve yeni bir dizüstü bilgisayar için Windows tercih edecekseniz hemen satın alın. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir markadır.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.