Battlefield 5 yeni fragmanında nefesler tutuldu

Battlefield 5 fragmanı yayına çıktı ve oyunun ‘Deluxe’ ismindeki ilk versiyonu yarın satışa çıkacak. Oyunun sloganında ise ikinci dünya savaşı üstünde duruluyor. Gerçek tanklar, uçaklar ve silahlardan esinlenerek tasarlanan yeni oyunda çok müthiş özelliklerde ortaya çıkıyor.


Savaş denince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Battlefield artık çok daha modern bir hale geldi. Oyunun gerçekçi grafikler ile donatılması elbette heyecanı çok daha fazla artırdığı gibi ekipman fiyatlarınında artmasına sebep oldu. Bu haberimizde donanım kısmından bahsetmeyeceğiz ama bu tür grafikleri iyi yeni oyunları oynamak için iyi bir donanıma ihtiyacınız olduğunu söyleyerek haberimize başlayalım. Oyunun yarın resmi olarak satışa çıkacak ve ön yükleme başlayacak. Resmi saatlere göre 13 Kasım Salı günü gösteriliyor ki zaten resmi web sitesine baktığımızda da hazırlıkların başladığını söyleyebiliriz. Türkiye saati ile 15.00 itibarıyla satışa çıkacak olan ‘Deluxe Edition’ hemen ardıdan sadece 5 gün sonra ‘Standard’ versiyon satışa çıkacak.

İKİNCİ DÜNYA SAVAŞINA GERİ DÖNÜŞ BAŞLADI

Oyunun genel olarak ikinci dünyasını konu aldığını söyleyelim. Elbette oyundaki bayraklar, tanklar, uçaklar ve silahlar ikinci dünya savaşının gerçekteki haline göre tasarlandı. Battlefield 5 yeni fragmanını sizde ancak resmi web sitesinden izleyebilirsiniz ki izlediğiniz zaman nefeslerin tutulduğunu göreceksiniz. Oyunun grafikleri, hikayesi ve aynı zamanda oynanan mekan gerçekten tüyleri diken diken ediyor. İkinci dünya savaşına dönüş yarından itibaren başlayacak ve oyuncular birbirleri ile savaşmaya başlayacaklar.

Oyun konsollarında bu oyunu oynamak isteyenler ise 20 Kasım tarihine kadar bekleyecekler. Tam sürüm 20 Kasım 2018 tarihinde bütün dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa çıkacak. Oyunun PC versiyonunun bahsi geçen versiyonu yarın saat 15.00 itibarıyla satışa çıkacak. Oyunu kendi sitesinden satın alabilecek ve bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Oyunun fiyatı avroya göre belirlendiği için süreli olarak değişiyor. O yüzden buradan fiyat vermek yerine sizlere kendi sitesi olan ‘Origin’ platformuna davet ediyoruz. Güncel döviz kuru ile sizde fiyata oradan erişebilirsiniz.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.