ATS 2 Multiplayer Bilmedikleriniz Ortaya Çıktı

ATS 2 ile tır sürmek ve gerçek zamanda olduğu gibi sefere çıkmak artık mümkün olacak. AT2 2 oyuıncularının merak ettiği soru ise elbette oyunun ‘Multiplayer’ özelliğinin aktif olup olamayacağı ile alakalıdır. ATS 2’nin en çok merak edilen kulislerini haberimize konu ettik.


Euro Truck Simulator’den büyük ilgi dolayısıyla geliştirilip tekrar satışa sunulan ETS 2 sürümü ilk serisinde olduğu gibi bu versiyonda büyük ilgi gördü. Bunun üzerine oyunun geliştirici olan SCS Software American Truck Simulator’u geliştirip satışa sundu. ETS’de olduğu gibi ATS’de çok büyük ilgi gördü. Hatta oyun çıkarılmadan evvel ATS’nin müjdesini veren SCS yapımcıları, kullanıcıları üzerinde büyük merak bıraktı. Euro Truck MP çıkmadan önce bunda da olduğu gibi MultiPlayer müjdesi verildi ve daha sonradan projeden vazgeçtiklerini söylediler.

ATS 2 İLE MULTİPLAYER İDDİALARI

ETS’de olduğu gibi MultiPlayer müjdesi verildi ve daha sonradan projeden vazgeçtiklerini söylediler. Hayal kırıklığına uğrayan ETS kullanıcıları şirkete mail yağdırdı. Bunun üzerine tekrar harekete geçen SCS Software ETS 2 MP versiyonunu ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sundu. Hemen peşinden çıkarılan ATS serisi büyük ilgi gördü ve SCS Software şirketi ATS 2 için herhangi bir bilgi duyurmadı.

BU ÖZELLİK DÖRT GÖZLE BEKLENİYORDU

ETS’nin kalıntıları bulunan ATS çoğu özelliği ETS ile aynı. Fakat araçlar amerikan tırlarına uyarlandığı için önü düz tır görmek çook nadir. Bu da ATS’nin farkını ortaya çıkarıyor. ETS’den sevdiğimiz MP özelliği ATS’de de dört gözle beklediğimiz versiyonlardan bitanesidir. SCS Software bilgi duyurmamasına rağmen gidişata bakacak olursak ATS 2 ile MP özelliği gelebilir diyebiliriz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.