GTA 6 ön inceleme ile tarihler belli oluyor

GTA 6 hakkında merak edilen birçok detay ortaya çıkmaya başladı. Oyunun tahmini yayınlanma tarihini ele aldığımız bu haberimizde aynı zamanda muhtemel özellikleri hakkında konuşuyoruz.


Yıllardan beri severek oynadığımız GTA serisi eskiden olduğu gibi bugünde geliştirilmeye devam ediyor. Açılımı Grand Theft Auto Türkçe’si Büyük Araba Hırsızlığı olan bu oyun ilk çıktığında adından anlaşıldığı gibi araba hırsızı olan bir adamın hikayesinden geliyor. Yıllar önce Rockstar Games oyun geliştiricileri GTA’nın tutup tutmamasından şüpheliydi. Buna rağmen GTA için kolları sıvayıp çalıştılar ve oyunu daha bitmeden satışa sundular. Bir kaç satışdan sonra büyük patlama yaşayan GTA o günden geliştirilmeye başladı ve geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun karakteri her seride farklı oluyor.

GTA 6 NE ZAMAN ÇIKIYOR SORULARINA CEVAP

Çıktığı günden beri geliştirilen GTA serisi artık ne yapacağını çok iyi biliyor. Bir çok firmada olduğu gibi Rockstar Games’de başarının yenilikte olduğunu çok iyi biliyor. Bir çok marka gibi onlarda yeni fikirler yeni modlar peşindeler. GTA 6 yakın zamanda çıkacak fakat beta sürümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında pek bilgimiz yok. GTA San Andreas’tan sonra gelen GTA3 ve onun peşinden gelen GTA4 serileri büyük ilgi odağı oldu.

GTA SERİSİ YENİ DÜNYADA TANINACAK

GTA3’den sonra 4 versiyonunda oyun artık simüle haline geldi ve fizik motoru ilginç bir şekilde geliştirilmişti. Yenilikçi ruhu GTA geliştiricilerinin iştahını açıyor. Gün geçtikçe güzelleşen GTA serisi yıllar sonrada oynanacak ve tercih edilecek. Oyunun tarihi hakkında net bir bilgi yok ama kulislere göre 2020 yılında piyasaya çıkmaya bekleniyor. Üstelik yeni oyunun ücretsiz bir mobl versiyonun yayınlanması da beklenenler arasında yer alıyor. GTA 6 haberimiz hakkındaki düşüncelerinizi hemen alt taraftan bizlere bildirebilirsiniz.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.