CS:GO ücretsiz versiyonu iddialarına cevap!

CS:GO çıktığı ilk günden bu yana oldukça büyük işler başardı ama vatandaşın merak ettiği birkaç soru var. Bu sorunların başında ise şuan ücretli olarak satışta olan CS:GO’nun bilgisayar versiyonunun olup olmayacağıdır. Detayları bu haberimizde anlattık.


Half-Life’den sonra sıra sıra gelen Counter-Strike serileri Valve’nin vazgeçilmezi oldu. 1998 yılında çıkarılan Half-Life oyunu bütün dünyada oynanması üzerine Valve şirketi oyunu geliştirmeye aldı. O günden bu yana geliştirilen Half-Life, Valve’nin bir çok oyunu halen Half-Life üzerine kurulu. Sadece CS serisi değil Left 4 Dead gibi serilerde de Half-Life denendi fakat CS’de olduğu gibi ilgi görmedi. Bunun üzerine Valve CS üzerine yoğunlaştı. O kadar serisi çıkmasına rağmen halen CS 1.6 serisi daha çok oynanmaktadır.

CS GO ÜCRETSİZ VERSİYONU ÇIKACAK MI? BELLİ OLDU

Valve şirketinin CS serisinden sonra şuan için en son çıkardığı Global-Offensive versiyonu tüm dünya tarafından oynanmakta. Güzel paralar kazanan Valve ücretsiz versiyonu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Zaten böyle bir şey mümkün olsaydı oyunu paralı alan kullanıcılara büyük haksızlık olurdu açıkcası. Oyunun ücretsiz versiyonu internette mevcuttur. Fakat oyunu ücretsiz oynarken online olarak bağlanamıyorsunuz. CS GO ‘nun yapımcıları büyük güvenlik sistemi geliştirmiş. Online üzerinden kişi hesabı ile bağlantılı çalışan sistemi kırmak neredeyse imkansız. Diğer serilerine göre geliştirilmiş mod seçenekleri, efekleri ve sesleri GO’yu vazgeçilmez kılıyor.

SİLAH VE KIYAFETLERİ ÖZELLEŞTİRMEK MÜMKÜN

Oyunda silah, kıyafet gibi size ait ekipmanlarınızı özelleştirmek mümkün. Bunları GO Shop üzerinden ücretli bir şekilde yapabilirsiniz. Hatta düello sonucunda GO’nun verdiği hediye sandıklardan çıkanlardan da yapabiliyorsunuz. İyi oynayanı düşünen sistem yapılmıştır. GO’nun ücretsiz versiyonu hakkında düşüncemiz olumsuzdur. İleride daha gelişmiş versiyonlarından sonra bir ihtimal ücretsiz olabilir fakat şuan için olumsuzdur. Yani yakın zamanda ücretsiz bir CS:GO versiyonu çıkmayacaktır.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.