GTA Online kullanıcılarının sayısı garip şekilde artıyor

GTA Online yıllar önce ortaya çıkmış bir proje olmasına rağmen merak edilen konulardan bir tanesi elbette neden hale geliştirildiği oluyor. Konuyla ilgili olarak yaptığımız araştırmalarda GTA Online oyununu çok fazla gelir sağladığı ve bu yüzden Rockstar Games geliştiricilerinin halen bu oyunu geliştirdiğini öğrendik.


GTA Online kullanıcılarının sayısı garip şekilde artıyor 1

GTA Online uzun zaman önce çıkan ve ara sıra Rockstar Games’in güncelleme gönderdiği bir oyundur. Kullanıcısı sayısı ilk çıktığı günden bu yana stabil bir şekilde devam etmektedir çünkü insanlar artık yeni seri oyunlara merak sarıyorlar. Halen GTA Online San Andreas oynayanların sayısının yüz binden fazla olduğu söyleniyor. Haliyle insanlar artık oyun oynamak için tavsiyelere uyuyor ve çok eskiden beri bir gelenek olan GTA Online oynamaya başlıyorlar. Yeni oyunları üretmeye devam ederken eski oyunları güncellemeye devam eden Rockstar Games’in muhtemelen çok yüksek bir gelir elde ettiği uygulamaları bırakmaya kıyamadığı göz önündedir.

BİR OYUN YÜKSEK GELİR GETİREBİLİYOR

Oyun yapımcılarının en büyük avantajı aslında tek bir kere oyun çıkarmak ve ömür boyu para kazanmak olabiliyor. Valve şirketinin çıkardığı CS:GO oyunu yıllar önce çıktı ve halen tek bir oyun ile milyarlarca dolarlık bir gelir elde ediliyor ki oyun halen en çok satan oyunlar arasında yer alıyor.  Dolayısıyla GTA Online oyunun halen gelir getirdiği ve geliştiriciler tarafından halen geliştirildiği bize gelen bilgiler arasında yer alıyor. Rockstar Games yeni bir Online GTA versiyonun piyasaya çıkması için ise oldukça büyük uğraşar veriyor. Çok yakında yeni oyun hakkında detayların ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. GTA Online oynayanların indirimli alışveriş yapacağını söylerek haberimize son veriyoruz.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zula Sistem Gereksinimleri 2019 5

Zula Sistem Gereksinimleri 2019

Zula sistem gereksinimleri belli oldu. 2019 Zula sistem gereksinimleri minumum ve maksimum değerlerini bu yazımızda açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.