Metin2 Yeni Serverının Adı Rubinum Oldu!


Metin2 yeni serverının adını daha önce Hilal olarak duyurmuştu. Bugün ise ilginç bir karar alarak bu serverın adını Rubinum olarak değiştirdiklerini duyurdular. Bilindiği üzere Rubinum, Gameforge tarafından kapatıldığı iddia edilen metin2 pvp serverın adıydı.  Metin2 Türkiye ekibi tarafından yapılan bu duyuru büyük bir şaşkınlıkla karşılandı ve kafa karışıklığına yol açtı.
Metin2 Türkiye forumunda konu ile ilgili yapılan duyuru şu şekilde;

Sevgili Topluluk

Bildiğiniz gibi, son birkaç hafta boyunca p-sunucularına kesin bir darbe indirmeyi başardık.
Yasadışı p-server’la mücadelede geri adım atmayacağımızın bir işareti olarak, bu hafta başlattığımız ülkelerdeki tüm sunucuları yeniden adlandırmaya karar verdik.

Yeni isim : RUBINUM

Kapatılmış olan p-server’deki eski oyuncuların tümünü bize katılmaya ve bu büyük topluluğun bir parçası haline gelmeye davet ediyoruz. Karakterini inşa et ve yasal sunucuda oyna. Yasal sunucularda, korsan sunucular gibi kapatılma tehlikesi olmadan devam edebilirsiniz. Rubinum’umuzda; Metin2’yi binlerce benzer oyuncuyla deneyimleme şansına, sayısız şaşırtıcı etkinliğe, % 100 EXP ve item drop artısına sahip olacaksınız.

Metin2 Ekibiniz

Bu duyuruyla birlikte gelen tepkilerden sonra yeni bir açıklama gelir mi bilinmez fakat Gameforge`un Rubinum serverını hukuki yollarla kapattırdığı konusunda derin şüpheler oluştu. Gameforge bu şekilde büyük pvp serverlarla iş birliğine mi gidiyor yoksa gerçekten bir pvp serverın ismini kendi serverlarına vermek konusunda kararlılar mı ? bunu ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Kaynak : https://www.turkmmo.com/metin2-turkiye-yeni-serverinin-ismini-rubinum-olarak-degistirdi-h129738.html

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.