Yerli girişim Kafa Topu oyunu 50 adet hediye veriyor

Kafa Topu oyunu ilk çıktığında sadece Türk oyuncular tarafından kullanılıyordu ama artık global anlamda çok ciddi bir başarı yakaladı. Yapılan duyuruya göre Kafa Topu oyuncuları arasından ‘seviye 10’ üstünde olan herkes 50 adet ürünün verileceği çekilişe katılabilecek.


Yerli girişim Kafa Topu oyunu 50 adet hediye veriyor 1

Daha öncede sizlere yerli ve milli yazılım girişimlerindeki ataktan bahsetmiştik. Global anlamda büyük bir başarı sağlayan ve bütün dünya tarafından takdire şayan bir oyun olan Kafa Topu’nun Sömestr tatili için kampanyası bütün Türkiye’de büyük ilgi görüyor. Ülkemizde hiçbir oyunun şu ana kadar bu tarz bir kampanyası bulunmadığı gibi burada ele alınması gereken konu aslında yerli girişim firmalarının ülkemize olan yatırımlarıdır. Başka ülkelerde yapılmayan Kafa Topu hediye kampanyaları şuanda sadece Türkiye’de yapılıyor ve çok büyük bir turnuva başlamış bulunuyor. Kafa Topu Şampiyonlar Ligi olarak başlayan turnuvada tam 50 adet hediye verilecek.

SON ÇIKAN APPLE VE SONY ÜRÜNLERİ VERİLİYOR

Turnuvada oldukça fazla oyuncu olacağını biliyoruz ama ödüllerin başarıya yada bir rütbeye göre değil, direkt olarak şansa bağlı olduğunu söyleyelim. Fakat burada Kafa Topu geliştirici ekibi bir sınır koydu. Seviye 10 ve üstü olan kullanıcıların çekilişe girmesi zorunludur. Daha düşük seviyelerdeki oyuncular maalesef çekilişe girse bile, hediyeleri almaya hak kazanamayacak. 1 adet iPhone X 64 GB ile SONY marka Playstation 5 Pro hediyeleri büyük ilgi görecek. Hediyelerin sahiplerinin belirleneceği tarihin ise 5 Şubat 2019 olduğu açıklandı. Fakat çekilişe katılış tarihi olarak 3 Şubat 2019 gösterildi.

WEBTEKNO ÇALIŞANLARI KATILAMIYOR

Yapılan çekilişe Masomo ve WebTekno çalışanlarının, yakınlarının katılamadığını da söyleyelim. Oldukça yerinde bir hareket olmuş. Çekilişe katılmak için daha vaktiniz var. Sizde seviyenizi yükselterek çekilişe katılmaya hak kazanabilir ve büyük ödüllerden birisinin sahibi olabilirsiniz. Çekiliş sonuçları Webtekno sitesinde ve oyun arayüzünde ilan edilecek. Konuyla ilgili merak ettiklerinizi hemen alt taraftan bizimle paylaşabilirsiniz.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.