Yerli girişim Dark Inside oyunu Steam’de yerini aldı

Türkiye’de tasarlanan ve Steam’de yerini alan Dark Inside isimli oyunun fragmanı ortaya çıktı. Türk geliştiriciler tarafından tasarlanan oyunun yakında satışa çıkması ve Türkler sayesinde ciddi bir satış rakamına ulaşması bekleniyor.


Yerli girişim Dark Inside oyunu Steam'de yerini aldı 1

Türkiye’de birçok yazılımcı bir araya gelip iyi işler yapmaya başlarken yüz güldüren haberler gelmeye başladı. Steam’da yayınlanan ilk Dark Inside fragmanı gerçekten de muhteşem bir oyun ile karşı karşıya olduğumuzun haberini verdi. Yerli girişim olan Dark Inside oyunu ‘G-Tech Atölye’ geliştirici adıyla yayınlanacak. Oyunun fiyatı henüz belli olmadı fakat yayınladığı gün çok kısa sürede Türkiye’de bulunan bütün oyuncular tarafından satın alacağını düşünüyoruz.

TERK EDİLMİŞ KASABAYA 12 HIRSIZ DAYANACAK

Oyunun hikayesine göre terk edilmiş bir kasabayı yağmalamaya gelen 12 hırsız birbirleriyle karşılaşarak bir anlaşma yapıyor. Soyguncular kısa sürede kasabayı terk etmek zorundadır ve aynı zamanda en çok eşyayı alan olup kaçmak konusunda birbirleriyle yarışmaya koyulacaklar.

Yerli girişim Dark Inside oyunu Steam'de yerini aldı 2

Oyuncular ise aksiyon dolu ortamda stresi azaltmak için sigaradan ve aynı zamanda enerji içeceklerinden yardım alacak. Kasabanın merkezinde yer alan sağlık ocağından sağlıksal konularda yardım alacak oyuncular alışverişlerini ise marketten yapacaklardır.

YETİŞKİNLERE YÖNELİK OLACAK

Geliştiriciler oyun içerisinde tütün ürünlerinin sergilendiğini ve kullandığını söyleyerek Dark Inside oyunun yetişkinlere yönelik olduğunu dile getiriyorlar. 12 kişilik soygun ekibinin oyunda birbirleri ile çatışması üzerine kasabayı terk etmesi ve oldukça değerli olan heykel peşine düşmesi gerekecek. Heykeli bulan soyguncu ise çete lideri olma hakkında sahip olacak. Türkler tarafından yapılan Dark Inside oyununun kısa zaman içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch'de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu 6

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.