Yarış oyunu Forza bütün platformlarda çıkış yapmaya hazırlanıyor

Microsoft tarafından geliştirilen dünyanın en çok oynanan yarış oyunu Forza’nın yeni seri oyunu hakkında detaylar ortaya çıktı. Yeni Forza oyunu başta Windows 10 olmak üzere, iOS ve Android mobil işletim sistemlerinde de kullanıma sunulacak. Detayları haberimizde ele alıyoruz.


Yarış oyunu Forza bütün platformlarda çıkış yapmaya hazırlanıyor 1

Dünyanın en çok oynana ve aynı zamanda en çok oynana yarış oyunlarından bir tanesi olan Forza oyununun detayları yanlışlıkla ortaya çıktı. Çok yakında bütün platformlarda yerini alacak olan oyunun ilk olarak Windows 10 platformunda ortaya çıkması bekleniyor. Oyunun detaylarının bir blog yazısında yanlışlıkla paylaşıldığı söyleniyor ama elbette henüz resmi olarak duyurulan bir bilgi olmadığını da söyleyelim. Microsoft tarafından geliştirilen Forza Motorsport oyunları serisinin en yeni oyunu bu yıl içerisinde yayınlanacak.

HEM PC HEM MOBİLDE KULLANIMA SUNULACAK

Türkiye’de de oldukça fazla oyuncusu bulunan Forza oyunun yeni serisinin detaylarına dair bu haberimizde oyunun hem PC hem de mobil versiyonlarının çıkacağını söylemek gerekiyor. Windows 10, iOS ve Android için piyasaya sürülecek olan yeni Forza oyununa mobilde bir hayli yoğun ilgi olacak. İngiltere merkezli bir yazılım şirketi ile ortak geliştirilen Forza oyunun mobil sürümünün ismi ‘Forza Street’ olacak. Forza ilk olarak Windows 10 platformunda ve daha sonra da mobil işletim sistemlerinde tanıtılacak. Ücretli olacağını tahmin ettiğimiz Forza Street mobil sürümlerinin kaç paraya satılacağı hakkında bir bilgi henüz paylaşılmadı.

MİCROSOFT FORZA OYUNUNDAN VAZGEÇMEYECEK

Microsoft Studio tarafından geliştirilen profesyonel bir araba yarışı olan oyunun, diğer platformlarda çıkması içinde çalışma yapılıyor. Yeni oyun ilk başta oyun konsollarında olmayacak ama Microsoft yeni bir çalışma stratejisi ile oldukça yoğun bir çalışma temposuna girecek. Bu çalışma ile birlikte yarış oyunu Forza’nın bütün platformlarda çıkış yapması ve başarı yakalaması bekleniyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zula Sistem Gereksinimleri 2019 5

Zula Sistem Gereksinimleri 2019

Zula sistem gereksinimleri belli oldu. 2019 Zula sistem gereksinimleri minumum ve maksimum değerlerini bu yazımızda açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.