Xiaomi büyük risk alıyor! Battle Royale piyasasına giriyor

Xiaomi firması 2019 yılına hızlı bir giriş yaparak Battle Royale gibi zor bir oyun sektörüne el attı. Firmanın Beta sürümde bir hayatta kalma oyunu olan ‘Survival Game’ kullanıcıların hizmetine sunuldu. Oyuncular yeni çıkan Xiaomi yapımı oyuna iyi gözlerle bakmıyor.


İlk olarak ürettiği ucuz ve kaliteli akıllı telefonlar ile adından söz ettiren Xiaomi, daha sonrasında bilgisayarlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Yeni gelen haberlere göre markanın bir oyun üzerinde çalıştığı ve hatta bu oyunun ilk ‘Beta’ sürümünü piyasaya sürdüğünün haberini verelim. Battle Royale piyasası şuanda bir hayli fazla yapımcının dikkatini çekiyor ve aynı zamanda herkesin çok iyi para kazandığı bir piyasadır. Bunun farkında olan Xiaomi, 2019 yılına hızlı bir giriş yaparak ‘hayatta kalma’ oyun temalı ilk oyunununu kullanıcıların beğenisine sundu. Survival Game adındanki oyun mobil piyasada nasıl bir yol izleyecek hep birlikte göreceğiz.

REKABETE GİRECEK GRAFİK DEĞERLERİNE SAHİP OLMAYABİLİR!

Xiaomi aslında her şeyin farkında olarak bu piyasaya giriş yaptı. En çok merak edilen şey ise Fortnite ve aynı zamanda PUBG’nin zirveyi beraber çektiği mobil oyun kategorisinde nasıl hayatta kalacağıdır. Oldukça ciddi gelirler elde eden Xiaomi, çok büyük yatırım yaparak kendi mobil oyununu piyasaya sürdü ve nasıl bir etki bırakacağını çok kısa sürede görecek. Üstelik oyunun sadece Beta sürümü yayınlandı. Beta sürüm yüzünden olacak ki, oyunun grafik değerli iddia edildiği kadar kaliteli değildir.

OYUNCULAR XİAOMİ OYUNUNA İSYAN ETTİ

Youtube kanallarında ve aynı zamanda oldukça popüler bir hale gelen Twitch yayınlanlarında incelenen mobil girişim ‘Survival Game’ geçersiz not aldı. Oyuncuların incelemesine göre Beta sürümde çok fazla oyun hatası var ve grafikler maalesef PUBG yada Fortnite girişimleriyle rekabete girecek kadar iyi değil! Büyük bir eleştiri olan Xiaomi, bu eleştiricileri ciddiye alıp oyunu geliştirebilir ise Battle Royale piyasasında adından söz ettirebilir.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.