World War Z ile birlikte zombi temalı yeni konu ortaya çıktı

En çok merak edilen oyunlardan bir tanesi olan World War Z ile ilgili iyi haberler gelmeye başladı. ‘Zombiler geliyor’ konu başlıklı bir video ile yayınlanan oyun fragmanında birçok detaya yer verildi.


World War Z ile birlikte zombi temalı yeni konu ortaya çıktı 1

Dünyanın beklediği bir oyun olan World War Z ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Türkiye’de de merakla beklenen bir oyun olan World War Z, dünya çapında satışa çıkmak için gün sayıyor. Oyun ile ilgili yeni yayınlanan fragman, oyunu bekleyen kullanıcıların birçok merakını da giderdi.  Saber Interactive ekibi tarafında yapılan ve yine Saber Interactive Youtube kanalında yayınlanan yeni oyun fragmanında, zombilerle yapılan bir savaşta karakterlerin boy gösterdiği görülüyor.

ANA TEMA ZOMBİLERİN SALDIRISINDA OLUŞUYOR

Saber Interactive ekibinin yayınladığı videoda birçok detaya yer verildi. Oyunun 4K bir deneyim sunacağı ve aynı zamanda birçok ölümcül silahlı sizlere vereceği belli oldu. Oyunda çok fazla hikaye modu olduğu gibi dünya çapındaki World War Z oyuncuları ile birlikte savaşa girmeniz mümkün oluyor. Oyunda gerçek haritaların olduğu hikaye modları olacak .

World War Z ile birlikte zombi temalı yeni konu ortaya çıktı 2

Yapımcı şirket oyunun çıkış tarihini daha önce paylaşmıştı. 16 Nisan 2019 tarihinde piyasaya çıkacak oyunun ilk hafta 100 binden fazla satılacağını düşünen yapımcı ekip, milyonlarca oyuncuya ulaşmak istiyor. Oyunun fiyat etiketi ve aynı zamanda dağıtıcısı henüz belli olmadı. Oyun 4 kişilik bir ekip ile oynanabiliyor ve aynı zamanda herkes birbirine karşı online olarak savaşabiliyor.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zula Sistem Gereksinimleri 2019 6

Zula Sistem Gereksinimleri 2019

Zula sistem gereksinimleri belli oldu. 2019 Zula sistem gereksinimleri minumum ve maksimum değerlerini bu yazımızda açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.