Warframe 6. yaşına özel ücretsiz ‘skin’ dağıtıyor

Digital Extremes tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen Warframe oyunu, 6. yaşına özel olarak ücretsiz ‘skin’ dağıtacak. 2019 yılındaki istatistiklere göre Warframe oyununa kayıtlı 50 milyon kullanıcı var. Birçok Battle Royale ve FPS oyunun 1 yılda sağladığı başarıyı ücretsiz olmasına rağmen 6 yılda sağlamayan Warframe oyunu ‘skin’ çılgınlığını başlattı.


Digital Extremes tarafından geliştirilen ve dağıtılan Warframe oyunu bugün itibarıyla 6. yaşını kutluyor. Game Spot’ta yayınlanan habere göre 6. yaşına özel olarak oyun için ‘skin’ hediye edilecek. Üstelik hediyeler binlerce kullanıcıyı kapsıyor.

2018 yılına çok ciddi bir atak yapan Warframe oyunu, oldukça ciddi güncellemeler aldı. Oyun içerisindeki birçok hata düzeltilirken, yayınlanan güncellemeler ile farklı ‘skin’ oyuncuların hizmetine sunuldu.

İstatistiklere göre Warframe oyunu 2018 yılındaki atağı sebebiyle 38 milyon olan kullanıcı sayısını, 50 milyona kadar çıkardı. Hem PC hem de konsolda oynanabilen oyunun mobil versiyonu henüz bulunmuyor.

Oyun geliştiricileri birçok kişiye ücretsiz olarak ‘skin’ hediye edecek.

Dijital Extremes, 2019 yılında Warframe oyununu geliştirmeye devam edecek. 2020 yılına girildiğinde Warframe oyununa kayıtlı kullanıcı sayısının en az 75 milyon olması için birçok geliştirme yapılacak.

Geliştirme dışında oyunun mobil sürümünün de iOS ve Android’de oyunculara sunacağı yine iddialar arasında  yer alıyor.

Ücretsiz olarak yayınlanan Warframe oyunu tek gelirini oyun içi satın almalardan sağlıyor. Oyunun ücretli olması için bir haber yok fakat çok daha fazla ekipman ve ‘skin’ farklı fiyatlarla 2019 yılında karşımıza çıkacak.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.