Vampyr oyununun satışları 1 milyonu geçti! Ortaklık işe yaradı

Focus Home Interactive ve DONTNOD Entertainment şirketlerinin ortaklık ürünü olan Vampyr adlı oyunun satışları 1 milyonu geçti. Ortaklıklarını yenileyen şirketin yeni oyunu çok yakında piyasaya çıkacak.


Piyasaya sürüldükten sonra daha 1 yılı dolmadan büyük başarılara imza atan Vampyr adlı oyunun, 1 milyondan fazla satış yaptığı ortaya çıktı. Oyun hakkında çok ciddi gelişmeler var. Focus Home Interactive ve DONTNOD Entertainment şirketlerinin yaptıkları ortaklık ile ortaya çıkan oyun birçok oyun konsolunda ve aynı zamanda PC’de oynanabiliyor.

ORTAKLIKLARINI YENİLEDİLER

Focus Home Interactive ve DONTNOD Entertainment yaptıkları ortaklık ile bahsi geçen oyunu piyasaya sürmüşlerdi. Bu oyunun başarısının akabinde ikilinin ortaklıkları oldukça hız kazanmıştı. Gelen haberlere göre iki ortağın, ortaklık sözleşmesi de yenilendi. İkilinin yenilenen ortaklıkları sebebiyle bu yıl içerisinde yeni bir oyun piyasaya sürülecek.

YENİ OYUN HİKAYE AĞIRLIK OLACAK

Yeni oyunlarını bu yıl içerisinde piyasaya sürecek olan ikili, yeni oyununda başarıyı hedefliyor. Bir hikaye oyunu olacak yeni oyunları hakkında en ufak bir bilgi bile henüz sızdırılmadı. Detayları oyun çıktığında paylaşacağız.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.