Vampire: The Masquerade oyununun karanlık dolu yüzü ortaya çıktı!

Vampire: The Masquerade oyunuyla alakalı olarak yeni görsellerin ortaya çıktığı haberi geldi. Yeni haritalar ve karakterlerin olduğu oyunda kanlı ve aynı zamanda karanlık bir senaryo bizi bekliyor. Detaylar haberimizde.


Vampire: The Masquerade isimli oyun hakkında yepyeni ve heyecanlandıran detaylar ortaya çıkmaya başladı. Oyunun yapımcısı ve aynı zamanda geliştiricisi olan Paradox şirketinin Twitter hesabından yaptığı açıklamalar oyun gündemine bomba gibi oturdu.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ

Paradox şirketinin yeni oyunu olan ve bütün dünyadaki oyuncuların merakla beklediği Vampire: The Masquerade çok yakında piyasaya çıkıyor. Satış fiyatı ve satış tarihi belli olmayan oyunun ekran görüntüleri ortaya çıktı. Yayınlanan ekran görüntülerine göre oldukça karanlık ve kanlı bir oyun bizi bekliyor.

VAMPİR SAVAŞLARI YENİ BOYUTA TAŞINDI

Vampir savaş oyunlarını seven kişilerin bu oyunu çok seveceğini düşünüyoruz. Daha öncede bir vampir oyunu yayınlanan Paradox şirketinin yeni oyunu, bir önceki serinin devamı gibi düşünülüyor. Konu hakkında detaylar çok yakında ortaya çıkacak.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 4

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.