Valve’nin 2019 yenilikleri arasında olan Steam güncelleniyor

Valve’nin sahibi olduğu Steam’da oldukça popüler oyunlar her geçen gün piyasaya çıkıyor. Büyüme göstermeyi planlayan Valve, 2019 yılında birçok yatırım yapacağını açıklamıştı. Yatırımlar arasında olan Steam’de çok bir güncelleştirme olacak ve görünüm değişecek.


Valve’nin 2019 yenilikleri arasında olan Steam güncelleniyor 1

Bütün dünyada güvenli oyun denince akla gelen Steam, yılın ikinci yarısına geçmeden önce çok büyük bir güncelleştirme alacak. Güncelleme ile birlikte hilelere karşı çok daha verimli olunacak ve aynı zamanda görünüm baştan aşağı yenilecek. Valve’nin 2019 yılındaki yeniliklere ayırdığı bütçenin çok bir kısmı Steam’in güncellenmesine harcanacak. Kademeli olarak yapılacak güncelleştirmeler ile birlikte Steam’da en a 7 tane farklı özellik olacak. Bu özellikler sayesinde Steam vazgeçilmez bir hal alacak.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA ORTAYA ÇIKTI

Yabancı sosyal paylaşım sitelerinde ortaya çıkan Steam’in yeni güncellemeye ait fotoğrafları bir hayli beğenildi. Reddit’te ortaya çıkan fotoğrafların bir hayli beğenildiği ve aynı zamanda güncellemenin bir an önce yapılması gerektiği söylendi. Tasarımın ‘inteNsE’ adlı kullanıcının paylaştığı bir tasarımdan yola çıkarak yapıldığı iddia ediliyor ama hep birlikte yenilikleri göreceğiz. Steam’da yapılacak güncelleme ile birlikte sayfalarda çok ciddi yenilikler olacak.

KÜTÜPHANENİN GÖRÜNTÜSÜ BAŞTAN AŞAĞIYA DEĞİŞECEK

Satın aldığımız oyunların gösterildiği bir yer olan Steam kütüphanesinde çok ciddi bir güncelleme olacak. Bu güncelleme ile birlikte oldukça farklı bir tasarım ile karşı karşıya kalacağız. Steam’i güncelleyecek olan Valve, birçok hilenin kullanılmasını engelleyecek. Böylece oyunlar daha güvenli olacak ve kullanıcıların yüzlerce lira verip aldığı oyunların olduğu hesaplar kapatılmayacak. Steam hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.