Suzuki’nin benzinle çalışan küçük sınıftaki aracı Swift satışa çıktı

Suzuki’nin küçük sınıftaki yeni aracı Swift, çift renkli ve 1.2 benzinli motor seçeneğiyle Türkiye’de satışa çıktı. Aracın sportif tasarımı ve aynı zamanda küçük motoru nasıl bir satış rakamını ortaya çıkaracak hep birlikte göreceğiz.


Japonya merkezli otomobil firması olan Suzuki’nin küçük sınıflı araçlara olan ilgisi, yeni araçlar üretmesinin yolunu açtı. 1909 yılında Japonya’da kurulan ve birçok türde araç üreten markanın küçük sınıf aracı Swift, Türkiye’de henüz satışa çıkmamıştı. Türkiye web sitesinde ortaya çıkan bilgilere göre aracın satışa çıktı ve liste fiyatı belli oldu. Aracın özelliklerinden bahsedeceğimiz bu haberde aynı zamanda küçük sınıf araç Swift hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Suzuki’nin yeni tasarım anlayışı bu araçta çok net bir şekilde ortaya çıkıyor. Küçük araçlarda rastladığımız çift renkli seçenek bu araçta da kullanılıyor ve bu şekilde satışa çıkıyor.

BENZİNLİ MOTOR SEÇENEĞİYLE LİSTEYE GİRDİ

Suzuki’nin Türkiye’de daha yeni satılmaya başlanan ve 2019 yılının ilk araçları arasında olan Swift, 90 HP gücündeki benzinli motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Aracın lansman rengi kırmızı ama birçok renkte satışa çıkacak. Üstelik Swift modelinin çift renkli olmasının yanında keskin hatlara sahip olan çizgileri sayesinde modern bir yapıya sahip olduğunu da görebiliyoruz. Sadece bahsi geçen özellikler aracın liste fiyatının 90.000 TL olmasını sağlıyor. Bahsi geçen fiyat manuel 5 vites seçeneğidir fakat CVT otomatik vites opsiyonu olarak satın almakta mümkündür.

1.2 MOTOR SEÇENEĞİYLE 100 BİN LİRA ÜSTÜNDE FİYATI VAR

Aracın manuel vites ve standart donanım paketi ile satış fiyatı 90.000 TL dedik ama aracı GLX donanım paketi ve aynı zamanda otomatik vites olarak satın almak isterseniz aracın fiyatı 100 bin liranın üstüne çıkıyor. 1.2 benzinli motor seçeneği ve küçük sınıf araç olmasına rağmen aracı Türkiye’de 100 bin liranın üstünde bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Suzuki resmi web sitesindeki formu doldurarak sizde Swift hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve hatta satın bile alabilirsiniz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.