Superman filmi Brightburn kasıp kavurucu sahnelere sahip olacak

Orijinal Superman filminin hikayesiyle yazılan ve dünyaca ünlü isimlerin rol aldığı bir yapım olan Brightburn 24 Mayıs tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Korku filmi tadında olacak filmin ikinci tanıtım videosu da yayınlandı.


Superman filmi Brightburn kasıp kavurucu sahnelere sahip olacak 1

Yayınladığı zamanda bütün dünyayı etkisi altına alan ve halen kostümlerinin giyilip sokaklarda dolaşıldığı Superman karakterine ilgi halen devam ediyor. Yıllar önce yayınlanan film, yeni nesil çocuklar tarafından da ilgiyle izleniyor. İkinci tanıtım videosu yayınlanan Superman filmi Brightburn’un oyuncu kadrosu da belli oldu. 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek olan filmin gişe rekoru konusunda yapımcısının yüzünü güldürmeyi amaçladığını söyleyelim.

ÇOCUKLUK TRAVMASI VE ZORLU YAŞANTISI ANLATILACAK

Oyunun ana karakterinde Elizabeth Banks yer alıyor. Dünyaca ünlü oyuncularında yer aldığı ve Superman’ın çocukluk travmalarının konu alacağı filmde aynı zamanda Superman’ın zorlu yaşantısına da değinilecek. Hayali olarak üretilen karakter olan Superman, günümüzde gerçekten var olan bir karakter gibi düşünülüyor. Brightburn filminde iyilik yerine kötülük peşinde koşan bir Superman olacak.

Superman filmi Brightburn kasıp kavurucu sahnelere sahip olacak 2

Türkiye’de 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek olan dev yapım Brightburn’te Superman’ın çocukluk travmaları ve aynı zamanda zorlu yaşantısının konu alınacağını sizlere söylemiştik. Korku filmi tadından olacak bu yapımda Superman çocukluk zamanlarında travma geçiriyor ve iyilik yerine kötülük yapıyor. Kötülük ve öfke dolu birisi olacak Superman’ın bu halini Brightburn ile birlikte göreceğiz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 6

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.