Steam yetkilileri 2019 yenilikleri için eylem planını açıkladı

Valve’nin sahibi olduğu Steam’de köklü değişikliklerin olacağı açıklandı. Açıklanan eylem planına göre Steam TV’de ve aynı zamanda hile engelleyici detaylarda değişiklikler olacak. Steam ekibi yeni yılda internet kafeler içinde yeni bir program geliştiriyor ve bu program çok yakında tanıtılacak.


Oyun piyasasında oldukça yerinde bir girişim olan Steam yeni yılda oldukça fazla güncelleştirme yaparak bir hayli yeniliğe sebep olacak. 2019 yılındaki eylem planını açıklayan Steam yetkilileri, 2019 yılında faha fazla gelir sağlamak ve aynı zamanda daha fazla yapımı bünyesine katmak için çalışmalar yapacak. Valve’nin sahibi olduğu Steam platformunda en büyük güncelleştirme internet kafelere özel olarak yapılan bir program olacak. Bu program oyun salonlarında, internet kafelerinde oyun oynayanlar için yapılacak ve çok fazla yeniliğe sebep olacak. Steam oyunlarını oynamak isteyen ama oyunu alacak parası olmayıp internet kafeler giden amatör oyuncular böylece bayram edecekler.

STEAM 2019 YILINDA ARTIK ÇİN’DE KULLANILMAYA BAŞLANACAK

Perfect World ile uzun zamnadır ilişki içerisinde olan Steami 2019 yılında artık Çin’de hizmet vereceğini açıkladı. Bu açıklamanın akabinde Steam’in bir hayli hırs ettiğini anladık çünkü Çin topraklarında herhangi bir girişim yapmak kolay değildir. Çin’de hizmet vermeye başlayan Steam, bu hareketi ile birlikte gelirini artıracak ve bununla birlikte Çin topraklarındaki oyunculara da hizmet vermeye başlayacak. Çin’de yapılacak girişim aynı zamanda Steam’in adından çok daha fazla söz ettirecek çünkü çok ciddi bir verginin verilmesi bekleniyor.

STEAM TV’DE KÖKLÜ DĞEİŞİKLİKLER OLACAK

2019 eylem planlarında ise tek iş Steam TV’de kalıyor. Köklü değişiklikler yine Steam TV’de başlayarak diğer alanlara yönelecek. Açıklanan bilgilere göre Steam TV’de daha fazla yayın yapabilmek için yeni bir yol haritası üzerinde çalışıldığı bilgisi var. Steam TV’de artık daha fazla etkinlik olacak ve böylece birçok maç artık Steam TV’de yayınlanacak. TV kısmı hariç her sene olduğu gibi bu sene içinde ‘Güven’ teması üzerinde değişiklikler olacak. Hile kullanan kullanıcıları daha hızlı keşfetmek ve hileleri pasif etmek için ekipler yoğun olarak çalışacak.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.