Sony yıllık üyeliklerde %20 indirim yapınca ortalık karıştı

Black Friday indirimlerinin artık beyin yaktığı bugünlerde bir hamle de Sony şirketinden geldi. Play Station yıllık üyeliklerinde yüzde 20 indirime giden Sony, her ay dağıttığı ücretsiz üyeliklerle birlikte rekabeti iyice kızıştırdı. Haberimizin detaylarında aylık ve yıllık üyelerin avantajlarından bahsediyoruz.


Oyun oynamanın artık bir ayrıcalık olduğu ve yıllık 1 milyon dolardan fazla kazanç getiren bu meslek artık binlerce kişinin ilgisini çekiyor. Para kazanmanın yanında futbol, basketbol ve savaş oyunlarının en çok keyif alarak oynandığı oyun konsollarından bir tanesi olan Play Station artık çok daha yaygın bir hale geldi. Ülkemizde cihazlar o kadar pahalı bir hal aldı ki artık lüks yerlerde saati 20 TL’ye kadar Play Station kiralayabilir bir hale geldiniz. Bu elbette mekanın ve oturacakların kalitesini göre değişiyor.

PLAY STATİON YILLIK ÜYELİKLERİNE YÜZDE 20 İNDİRİM!

Şimdi bombaya hazırlanın çünkü Sony bütün markaların yaptığı çılgınlığa uyarak Black Friday indirimi. Türkçesi ‘Kara Cuma’ olan bu indirimlerden faydalanmak için sizde geç kalmadan ay başına kadar indirimleri gözardı etmeyin ve indirimli ürünlerinizi satın alın.  Sony’nin bu indirimi ülkemizde heyecanla karşılandı çünkü bu üyelikleri almak isteyen çok fazla oyun konsolu sahibi vardı. Yüzde 20’lik indirimle birlikte 12 aylık ücretiniz  sadece 143 lira 99 kuruşa kadar geriledi. Üstelik yıllık Play Station üyeliği alan herkese her ay ücretsiz bir oyun veriliyor.

Elbette herkese farklı oyunlar verilmiyor ama genel olarak üyeliklerin alınma sebebi her ay verilen ücretsiz oyunlar oluyor. İndirimle birlikte PS Plus üyeliğine 179 TL yerine 143 TL veriliyor. Sony’nin indirimleri sadece bununla sınırlı değildir. Dünya çılgınlığı ‘Kara Cuma’ için birçok oyunda rekor indirimler var. Sizde Play Station mağazasına giriş yaparak kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.