SONY sanal gerçeklik konusunda ciddi! Iron Man oyunu çıktı

Sony, Play Station 4 oyuncuları için Iron Man VR adında bir sanal gerçeklik oyunu yayınladı. Iron Man VR oyunu oynayacak oyuncular, dünyayı Tony Stark zırhı içerisinde görecek ve Stark’ın bütün ekipmanlarına sahip olacak.


Oyun konsolu denince dünya markası SONY’nin oyun konsolu Play Station aklımıza geliyor. Sanal gerçeklik konusunda ciddi adımlar atan SONY, yeni sanal gerçeklik oyunu Iron Man’ı yayınladı. Iron Man VR adlı oyun, sadece PlayStation 4 konsolunda oynanabilecek. Üstelik oyuna özel olarak karakterlerde olacak.

State of Play etkinliğinde tanıtılan yeni Iron Man VR oyunu halen geliştirilme aşamasındadır. SONY oyunu yayınlandı fakat oyun geliştirilmeye devam edecek. Etkinlikte yine Iron Man oyununa ait bir fragman da yayınlandı.

Sanal gerçeklik setini kuşanan Play Station 4 oyuncuları, dünyayı Iron Man zırhının içinden görecek ve dünyayı kurtarmaya çalışacak. Oyunun hikayesi, tıpkı filmi kadar oldukça aksiyon doludur. Oyunu oynayan oyuncular, Tony Stark’ın bütün cephaneliğini kullanma ayrıcalığına sahip olacak.

İşte oyuna ait yayınlanan resmi fragman:

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Among Us Saklambaç Modu Nedir?

Among Us’ta oyun ayarları değiştirilerek oluşturulan Among Us saklambaç modu son günlerde pek çok kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.