Skyrim motosiklet modu güncellemesiyle dünyayı gezebiliyorsunuz

Skyrim ve Skyrim Special Edition için gelen motosiklet modu güncellemesi, oyunu oynayan kullanıcıların beğenisine sunuldu. Motosiklet modelleri arasından istediğiniz seçebiliyor ve dünyayı gezmek için bir aracınız oluyor. Detaylara haberimizde iniyoruz.


Oyuncular tarafından genelde tercih edilmeyen ve yıllardır stabil kitlesi olan Skyrim oyununda güncellemeler devam ediyor. Özellikle oyuna eklenen modlar sayesinde çok daha keyifli bir şekilde oyun oynamak mümkün bir hale geldi. Yeni çıkan bir mod ise sizi oyun haritasında, yani oyun dünyasında bir hayli rahat ettiriyor. Yeni verilen bilgilere göre motosiklet modunu kurduğunuza oldukça güçlü bir motosiklet oyuna entegre ediliyor. Üstelik açıklanan bilgilere oyundan motosiklet modunu silmeniz mümkün değildir. Motosikletler artık zorunlu bir hale geldi.

DÜŞMANA SALDIRMAK DAHA KOLAY OLDU

Oyunda herkesin motosikleti yok çünkü oyunda bazı modlar ücretli olarak atılıyor. Skyrim motosiklet modu ise, mod mağazasında görücüye çıktı. Motosiklet modu şuan için sadece Skyrim ve Skyrim Special Edition sürümlerinde kullanılabiliyor. Oyunda alacağınız bir motosiklet ile birlikte gerçekten de düşmanın yanına daha hızlı gidebilir veya düşmandan çok daha seri bir şekilde kaçabilirsiniz. Motosiklet modunu kurduktan sonra isterseniz normal bir motosiklet sesi yada çok güçlü bir motosiklet sesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

MOTOSİKLET ÇEŞİTLERİNİ KURMA İMKANI VAR!

Resmi Skyrim mod sitesinde yapılan açıklamaya göre birçok motosikleti kullanmak mümkün olacaktır. Oyun modları arasında isterseniz 4 tekerlek, 3 tekerlek yada 2 tekerlek motosiklet kullanmak mümkün olacaktır. Üstelik motosiklet modu ile oyun haritasında, yani dünyada şık ve hızlı bir şekilde gezintiye çıkabilirsiniz. Skyrim oynayan kullanıcılarımız merak ettiği soruları bizlere sorabilirler ve resmi mod sitesinde detaylara göz atabilirler.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.