Russia 2055 demosu bile ortalığı ayağa kaldırmaya yetti!


2018 yılında duyurulan bir oyun olan Russia 2055 demosu ortaya çıktı. Oyun daha demo sürümünde bile ortalığı birbirine kattı ve oyuncuların en çok oynadığı oyunlardan bir tanesi oldu. Russia 2055, Rusya’da ikametgah eden küçük ve bağımsız bir ekip tarafından geliştiriliyor.

Oyunun yeni sürümü için hem web sitesi hem de oyun güncellendi. Ücretsiz olarak demo sürüm şuanda oynanabiliyor demeyi çok isterdik ama maalesef demo sürümü oynamak için 5 dolar vermek zorundasınız. Oyunun demo sürümüne ait bir video ise yine geliştiriciler tarafından yayınlandı.

50 GB BOYUTUNDA YER KAPLIYOR

Oyunu oynamak isteyenler bilgisayarlarında en az 50 GB’lık yer açmak zorunda kalacaklar. Oyunu oynamak için en düşük sistem gereksinimlerine baktığımızda Windows 7 ile oynayabildiğinizi görebiliyorum. Windows 7 ve üstü sürümlerde en az İ5 işlemci ile bu oyununu oynamak mümkündür.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.