Rockstar Games 13 yıllık hasrete son verecek! Bully 2 tanıtılabilir

Rockstar Games’in oldukça popüler oyunlarından bir tanesi olan  ve tam 13 yıl önce tanıtılan Bully isimli oyunun yeni versiyonu tanıtabilir. Uzun zamandır GTA ve piyasaya sürdüğü yeni oyunu Red Dead Redmeption 2 ile ilgilenen firmanın, Bully için düğmeye bastığı iddiası geniş yankı buldu.


Rockstar Games 13 yıllık hasrete son verecek! Bully 2 tanıtılabilir 1

İlk olarak 2006 yılında yayınlanan ve aradan geçen 13 yıla rağmen hiçbir güncelleme almayan Bully oyunu son zamanların en çok konuşulan konusu oldu. Rockstar Games yeni oyun çıkarmak yerine, eski oyunlarının yeni versiyonları çıkarmak için düğmeye basan firmalar arasındadır. GTA oyununu tam 5 kez güncelleyen ekip için artık sıranın Bully isimli oyuna geldiği düşünülüyor. Oyun konsollarında, PC’de ve aynı zamanda akıllı telefonlarda da oynanabilen bir oyun olan Bully için artık zamanın geldiği iddia ediliyor.

ROCKSTAR GAMES YENİ PROJESİ BULLY 2 OLABİLİR

Türkiye’de de oyuncuların uzun zamandır beklediği bir oyun olan Bully 2 için geri sayımın başladığı son zamanlarda iddia edilen konulardan birisi oluyor. Belirli aralıklarla ortaya çıkan Bully 2 söylentileri artık çok daha fazla kuvvetlendi. Rockstar Games açıklama yapmadı ama ortaya çıkan bazı detaylar, firmanın 2006 yılında çıkarıp 13 yıl boyunca el atmadığı Bully oyunun yeni versiyonunun çıkacağı iddialarını kuvvetlendirdi.

BİRLEŞİK KRALLIK’TA OYUNCU PROFİLİ ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Edindiğimiz bilgilere göre Rockstar Games ile ortak iş yapan Pinewood Studios’un Birleşik Krallık’ta yer alan stüdyosunda Bully 2 için oyuncu profili çalışmalarının başladığı iddia edildi.

Rockstar Games 13 yıllık hasrete son verecek! Bully 2 tanıtılabilir 2

Bahsi geçen firma ise gazetede ve internette 13 ile 17 yaş arasında oyuncu profili canlandıracak eleman arayışını duyurunca ortalık zaten karışmış oldu. Bu gibi kanıtları ve dedikoduları baz aldığımızda sıranın Bully adlı oyuna geldiğini söylemek yerinde bir hareket olur.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 6

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.