Rise Online World, 15 Nisan`da Açılıyor!


Rise Online World, 15 Nisan`da Açılıyor! 1

Rise Online World, Mmorpg oyuncuları tarafından uzun süredir bekleniyordu. Beta testleri sonuçlanan oyun 15 Nisan günü açılıyor.  Yerli bir şirket Roko Game tarafından geliştirilen Rise Online`a oyuncuların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Detaylı bir test sürecini tamamlayan oyun için yoğun bir reklam kampanyası da yürütülüyor.

Roko Game’in 25 kişilik ekibiyle 5 yıllık bir geliştirme süreci sonunda ortaya çıkardığı MMORPG türü ilk oyunu Rise Online World erişime açılıyor. Dünyada milyonlarca oyun tutkununun beğeniyle oynadığı bir tür olan MMORPG alanında oldukça iddialı olan Rise Online World, Türkiye’den başlatacağı heyecan fırtınasını Latin Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Rise Online World, 15 Nisan`da Açılıyor! 2
Unreal Engine 4 oyun motoru üzerinde birçok dinamiğin farklılaştırılmasıyla geliştirilen Rise Online World, bu biçimde multiplayer özelliğine sahip hale getirildi. Türkiye’de Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak bu seviyede yapılan ilk MMORPG oyun olan Rise Online World, benzerlerine göre Play2 Earn içeriklerini barındırması ve P2W olmaması yönüyle de farklılaşıyor.

Oyuncular hem oyunun hem de kripto para kazanmanın keyfini yaşayacak
Daha adil ve iyi yönetilen eğlenceli bir MMORPG modeli vadeden Roko Game, bu yaklaşımı oyunda Blockchain modellerini kullanarak destekliyor. Oyuncular oyun oynayarak gerçek dünyada da değeri olan ROCO Token kazanabiliyorlar ve ROCO Token ile NFT Marketplace’den alışveriş yapabiliyorlar.
Oyunun genel akışına bakıldığında, Rise Online World’te Protean ve Lunaskar olmak üzere iki ırk ve dört sınıf bulunuyor. İstediğiniz ırk ve sınıf ile oyuna başlayıp, zamanla geliştirdiğiniz kendinize ait bir karaktere sahip oluyorsunuz. Geliştirdiğiniz karakter veya karakterlerle çeşitli oyun içi etkinlik, turnuva ve savaşlara katılabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu etkinlik ve turnuvalardan kripto para ödülü ROCO kazanabiliyorsunuz. Oyun severlerin ücretsiz olarak erişebileceği Rise Online World’ün oyun stüdyosu tarafındaki gelir modelini ise NFT Marketplace üzerindeki satışlar ve oyun platformunda satılan eşyalar oluşturuyor. Oyun içerisinde kullanılan para birimi için ise yetkili satıcılardan Oyunalisveris.com`a giderek En ucuz Rise Cash fiyatları inceleyip satın alabilirsiniz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pubg Mobile UC En Ucuz Nasıl ve Nereden Satın Alınır ? %100 Güvenli UC Satın Almak! 6

Pubg Mobile UC En Ucuz Nasıl ve Nereden Satın Alınır ? %100 Güvenli UC Satın Almak!

Pubg mobile, hala en çok oynanan mobil oyunlardan biri. Sürekli gelen güncellemelerle oyuna eklenen yenilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.