Razer 1440p oyuncu monitörü için kolları sıvadı

Razer oyuncu ekipmanları pazarında lider bir konuma gelmek için kararlılıkla ürün çıkarmaya devam ediyor. 699 dolara satılacak olan 27 inç oyuncu monitörü aynı zamanda 1440p IPS panele sahip bir şekilde satışa çıkacak.


Razer 1440p oyuncu monitörü için kolları sıvadı 1

Oyuncu ekipmanı denince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Razer’in ürünlerindeki büyüme devam ediyor. İlk olarak klavye ile tanıdığımız Razer markası artık aklınıza gelebilecek her türlü oyuncu ekipmanını geliştiriyor. Çok yakında oyunculara özel bir oda tasarımı ile geleceği iddia edilen markanın yeni ürünü ortaya çıktı. 27 inç büyüklüğünde ve tam 1440p IPS panel özellikli bir oyuncu monitörü üzerinde çalıştığı haberi ortaya çıktı. Bu sızıntı elbette markanı kendisine özel bir oyuncu bilgisayarı ürettiğini de düşündürebilir.

OYUNCU MONİTÖRÜ HER BİLGİSAYARA BAĞLANABİLECEK

Razer tarafından üretilen ve üstün özellikli bu oyuncu monitörünün çok kıs zamanda piyasaya çıkması bekleniyor. 27 inç büyüklüğündeki bu oyuncu monitörünün hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlar için tam performans çalışacağı söylendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerden sonra oyuncular tam anlamıyla bayram etti çünkü şuanda bu tür ekipmanlar markaların stoklarında bulunmuyor. Oyuncu dostu Razer, 1440p IPS panele sahip bu muhteşem monitörlere satış gelirlerini ikiye katlayacak.

İMPARATORLUK ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Oyuncu ekipmanı konusunda üstün çalışmalar yapan Razer, bu alanda lider bir konuma gelmek istiyor. Çok fazla rakibi olmasına rağmen emin adımlarla ilerleyen Razer’ın bu ekrana ‘Rapor’ adını verecek. Raptor bütün dünyada pazara girecek ve 699 dolara satışa çıkacak. Monitörün her tarafında üstün LED teknolojisi var. Oynadığınız oyuna ve aksiyona göre şekil değiştirecek olan bu monitörün oyuncu monitöründe lider bir konuma gelmesi çok kısa zaman içerisinde gerçekleşecektir.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.