Pubg Mobile TP Nedir ? Ne İşe Yarar ?


Pubg Mobile TP Nedir ? Ne İşe Yarar ? 1

Pubg Mobile TP nedir ? Sadece Pubg Mobile değil tüm oyunlarda TP çok önemlidir. Oyun oynarken bu terimi çok sık duyuyor olabilirsiniz. Özellikle diğer oyuncular tarafından TP Kasmak, TP düşmesi gibi kelimelerle ifade edilir. TP`nin ne demek olduğunu ise aslında maçları kazandığınızda yükselir, kaybettiğinizde ise düşer şeklinde açıklayabiliriz.
Maçları kazandıkça TP kazanır ve seviyenizin yükselmesini sağlarsınız. Her seviyeden bir sonraki seviyeye geçebilmek için bir TP sınırı vardır ve siz TP kazandıkça daha hızlı seviye atlarsınız. Üstelik maçları kaybederken çok adam öldürdüyseniz Tpniz hiç düşmeyebilir veya çok az düşebilir.
O yüzden oyunu kaybetseniz bile elinizden geleni yapmanız seviyenizin yükselmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca oyunda ne kadar fazla ölmeden kalabilirseniz bu  da Pubg TP kazanmanızı sağlayacaktır. TP terimini genellikle Moba ya da Battle Royale türündeki oyunlarda görebilirsiniz. Oyuncular seviyelerini yükseltebilmek için TP kasmaya çalışırlar.  Unutmayın artık her oyunun ayrı terimleri var. O yüzden bu tarz terimler farklı oyunlarda farklı kelimelerle ifade edilebilir.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minecraft Renk Kodları Nasıl Kullanılır ? 5

Minecraft Renk Kodları Nasıl Kullanılır ?

Microsoft`a ait Minecraft oyunu milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu oyunda çeşitli farklılıklar yaratabilirsiniz.  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.