PUBG Mobile Prime abonelik ücreti açıklandı

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus abonelik ücretleri, Tencent’in Razer ile yaptığı ortaklıktan sonra resmi olarak açıklandı. İşte mobil aygıtlar için yeni PUBG Mobile fiyatları..


PUBG Mobile Prime abonelik ücreti açıklandı 1

PUBG’nin mobil sürümünün ücretli olacağına dair iddialar gündemde yer edinmiş iken, oyunun yapımcısı ve dağıtıcısı olan Tencent, Razer ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Ortaklık sonrası daha iyi oyunlar piyasaya sürmek ve PUBG’yi çok daha geliştirmek için PUBG Mobile Prime ve Prime Plus paketleri tanıtıldı. Prime abonelik sistemleri Tencent tarafından resmi olarak duyuruldu ve artık oyunu ücretli paketler ile oynayabileceksiniz.

HER İKİ PAKETİN FARKLI FİYATI VAR

PUBG Mobile milyonlarca oyuncuya sahip bir oyun olmasıyla firma tarafından el üstünde tutuluyordu. Oyuna ait binlerce sunucu sürekli olarak aktif şekilde çalışıyor. Tencent Games, PUBG Mobile Prime abonelik sistemine dahil olacak üyelerin 0,99 dolar ve Prime Plus abonelerinin ise 9.99 dolar ödeyeceklerini açıkladı. Prime aboneliği ile oyuncular günde 5 Unknown Coin alma hakkına sahipler. Bunun akabinde Battle Points kullanarak alışveriş yapma yetkisine de sahiptirler.

PUBG MOBİLE PRİME PLUS AVANTAJI ÇOK FAZLA

PUBG Mobile Prime Plus aboneliği ile oyuncular detaylı bir şekilde Unknown Coin kazanıyorlar. Ayrıca bu üyelikle birlikte oyuncular kazandıkları eşyalar yada satın alacakları eşyalar ile birlikte, ganimetler için günlük indirim alabiliyor. Ek olarak da günlük 10 RP kazanıyor ve Prime Plus avantajını kullanabiliyorlar.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkmmo Forum Büyümeye Devam Ediyor! 5

Turkmmo Forum Büyümeye Devam Ediyor!

2009 yılında yayın hayatına başlayan Turkmmo Forum`u  2,3 milyon üyesi ve 20 milyondan fazla yazılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.