PUBG Mobile Hileleri


Pubg Mobile, mobil oyunlara yeni bir soluk getiren bir oyun oldu. Her oyunda olduğu gibi Pubg Mobile Hileleri çok fazla aranan ve sorulanların başında geliyor.  Bilgisayar versiyonu milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG, mobil versiyonu çıktıktan sonra dünyayı kasıp kavuruyor dersek yanlış olmaz. Üstelik aynı tarz oyunlar arasında bilinen ilk mobil oyun olma özelliğine de sahip. PUBG Mobil çıktıktan sonra Fortnite`da mobil versiyonunu çıkartmıştı. Hatta Apex Legends ve Call of Duty içinde mobile versiyonların bu sene içerisinde yayınlanması bekleniyor.
Mobil oramda özellikle multiplayer oynanabilen oyunların ortak sorunu ise hile. Daha önce yine çıktığında olay yaratan Pokemon Go, hızlı bir düşüş yaşamıştı. Bu düşüşün en temel sebeplerinden biri ise oyunda kullanılan hilelere firmanın engel olamayışıydı.  PUBG Mobile`da daha çok emülatör kullanılıyor hile olarak. Tencent Games, bunun önüne geçmek için kendi emülatörünü yayınladı fakat bu emülatör de aynı tarz oyuncuları eşleştirdiği için emülatörcülerin bir kısmını tatmin etmedi. Hala önemli sayıda oyuncu resmi olmayan emülatörü kullanarak bilgisayardan bu oyunu oynuyor ve mobilden oynayan oyunculara bariz üstünlük sağlıyorlar.

Pubg Yönetimi sürekli oyunu kontrol altında tutsa ve 100.000 üzerinde oyuncuyu banlasa da hilenin önüne tamamen geçemiyor. Pubg için kullanılabilecek en bilinen emülatörler ise şöyle ;
1- Tencent Gaming Buddy
Pubg resmi emülatörü. Tencent tarafından Pubg için özel olarak hazırlanmıştır.

2- Nvidia GeForce Now
Mac cihazlarda Pubg oynayabilmeniz için hazırlanmıştır. Sadece Pubg değil pek çok oyunu da bu emülatör üzerinden oynayabilirsiniz.

3-Nox Player
Hem Mac hem Windows cihazlarda çalışabilen ve en çok tercih edilen emülatörlerden biridir.

4-Bluestacks
En çok bilinen ve kullanılan emülatör diyebiliriz.  Hem Windows hem Mac cihazlarda kullanabilirsiniz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.