PUBG mobil cihazlarda kış haritası dönemi başlıyor

PUBG oyunun mobil versiyonunda büyük bir güncelleme olacak. 20 Aralık’ta yayınlanması beklenen güncelleme ile birlikte kar haritası, kar araçları ve oyun içi yeni özellikler oyuncuların hizmetine sunulacak.


PUBG mobil cihazlarda kış haritası dönemi başlıyor 1

Bütün dünyayı kasıp kavuran yeni bir oyun olan PUBG, son zamanlarda çok daha popüler bir oyun olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Birçok insanın akıllı telefonlardan sadece bu oyunu oynadığı ve aynı zamanda ekipler kurduğu ortaya çıktı. Yabancı kaynaklı basın kuruluşlarından aldığımız bilgiye göre 20 Aralık 2018 tarihinde bomba bir gelişme olacak. Bahsi geçen tarihinde güncelleme alacak PUBG mobil oyununda artık kar haritası aktif olacak. Hayatta kalan takımın yada tek bir kişinin kazandığı PUBG oyununda heyecan bir an eksilmiyor. Oyunun kar haritası modu uzun zamandır bekleniyordu.

KAR ARAÇLARIYLA HIZLI OLACAKSINIZ

Yeni gelecek kar haritasında Kuzey soğukları ve Rusya’nın soğukları bir hayli merak ediliyor. Sosyal medyada ortaya atılan iddiaya göre oyunda sadece bir araç olacak. Kar modunda olacak aracın ise bir kar aracı olacağı söyleniyor ki bu kar modunda vazgeçilmez bir tercih olacaktır. Oyunun gerçekçilik kısmı nasıl olacak ama oyuncular normal haritalardaki yürüyüş ve koşmalarını maalesef yapamayacaklardır çünkü oyuncular karda çok hızlı olamayacaklardır.

HARİTANIN İSMİ BELLİ OLDU

PUBG oyunun mobil versiyonuna gelecek olan yeni kar haritasının isminin ‘Vikendi’ olduğu söylendi. Oyunda yeni harita moduyla birlikte farklı özelliklerde aktif olacak. Uzun zamandır konuşulan ve oyuncular tarafından istenmeyen bir şey olan çok fazla maç yapanın bir süre beklemesi özelliği aktif olacak. Oyuncuların rapor edilme özelliği yada anket gibi özelliklerinde yeni güncelleme ile ortaya çıkacağı söyleniyor. Konuyla ilgili olarak net bir açıklama yok. 20 Aralık günü oyunun nasıl bir görünüme ve hangi yeni özelliklere kavuşacağını hep birlikte göreceğiz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkmmo Forum Büyümeye Devam Ediyor! 5

Turkmmo Forum Büyümeye Devam Ediyor!

2009 yılında yayın hayatına başlayan Turkmmo Forum`u  2,3 milyon üyesi ve 20 milyondan fazla yazılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.